Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
#rozowepaski z wykop. Dlaczego bezpruderyjne poruszanie tematu #seks tak was obrusza i gorszy? Dobrze wiemy, że przeglądacie w przerwach od tego portalu #tinder oraz #badoo szukając sobie nowego bolca. Juan, Mokebe, Samir, Oskarek, jak zwał tak zwał poluje na waszą cipkę, a wy frywolnie pozwalacie mu na adorację waszej osoby, często tego samego dnia wskakując na bolca. Nie prościej było by zamieszczać tutaj swoje profile i poznawać nowych bolców wśród #niebieskiepaski Ja np. jestem dobrym kandydatem do #seks dając wam naprawdę niezapomniane wrażenia, a później możemy pogadać o pasjach (mimo iż wasze jedyne zainteresowania to skakanie po prąciach i podróże do Hiszpanii last minute jako seksturystki), spalić blanta, pobujać się do #czarnuszyrap i nawet ugotuję wam dobre śniadanie jako profesjonalny kucharz, z pasji i powołania. No ale tak, zapomniałem, lepiej skoczyć w bok z Mokebe, który wykorzysta cię beznamiętnie i oprócz hiv przekaże wam dawkę witamin w białkowym szejku. Nie odezwie się i wygoni z mieszkania pogłębiając waszą chorą ochotę na nowe czarne kutacze. Przez wasze zachowanie nie mam zamiaru obcować z #p0lka jak wy, więc nie będę szukał kobiety. To ona ma znaleźć mnie. Posiadam masę atutów, które śmiało mogę okazać, ale tylko dla tej która się postara i pokaże determinację do zmiany z p0lki w Polkę, bądź szarą myszkę. Dodam, że posiadam penis 18cm dokładnie ogolony (golę także jajka z każdego włoska) więc seks oralny będzie dla was samą przyjemnością. Oczywiście wasze potrzeby i pragnienia będą zaspokajane z wzajemnością. Wyliżę wam cipeczke jak nikt inny, a bolcowanie zostawi ślad w głowie na zawsze (kiedyś uprawiałem seks przez całą noc i doszedłem po około 9h, #narkotykizawszespoko ale na codzień jest forma) Oprócz mnie jest tutaj wielu wspaniałych chłopaków, którzy przez różne #!$%@? w tym #fobiaspoleczna boją się zagadać do dziewczyny. Szkoda nas, a wy swoim mało empatycznym zachowaniem dajecie nam odejść w zapomnienie, odrzucając polskie geny, który wasze babki i prababki pielęgnowały pokoleniami. Dla nich nie do pomyślenia było przełożyć słowiańskie geny nad Mokebe czy Alvaro. Wstydźcie się i polecam jakaś refleksję po przeczytaniu tej wypowiedzi.

#przegryw #zwiazki
R.....r - #rozowepaski z wykop. Dlaczego bezpruderyjne poruszanie tematu #seks tak wa...

źródło: comment_V0FY3J4nBJQxIb22vBkysK97Av0zFFaD.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Austriacki_artysta_i_ekolog: niby tak. p0lka musiała by ćwiczyć mięśnie Kegla, żeby coś poczuć bo przeruchane cipsko starszy jamą, ale sam dla siebie czuję satysfakcję z posiadania przyzwoitego berła. P0lka to i dwukrotnie mniejsze #!$%@? siorbie dla profitów
  • Odpowiedz
@Riczler: Ja mam 18.5cm, obwód 14.5cm, ale po dłuższej masturbacji po środkach psychoaktywnych robi się jeszcze bardziej nabrzmiały i wydaje mi się, że zyskuje pewnie jakiś 1 dodatkowy centymetr. Ogólnie wygląda bardzo atrakcyjnie, ale też nie uważam by był to "duży" powód do dumy. Najśmieszniejsze jest to, że w chwili spoczynku potrafi być naprawdę bardzo maciupki i strasznie skurczony i nie prezentować swoich potencjalnych wymiarów np. w slipkach.
  • Odpowiedz
@Riczler: Jak ktoś jest dobry w seksie, to po nim widać, nie trzeba reklamować się, ani swojego przyrodzenia.
Nasze babki były zdobywane, mężczyźni zabiegali o nie miesiącami, a teraz co? Jesteście za leniwi na podryw. Randka, dwie i do łóżka, a jak nie, to żegnam. Tego oczekujecie. A już Ty to w ogóle, cyt.: "To ona ma znaleźć mnie". Czekaj dalej na księżniczkę i pielęgnuj w sobie swoje lenistwo.
  • Odpowiedz
Jesteście za leniwi na podryw. Randka, dwie i do łóżka, a jak nie, to żegnam. Tego oczekujecie.


@So_Czysta: @So_Czysta: Tak zachowują się chady które cie interesują. Max 5% facetów.

Nasze babki były zdobywane, mężczyźni zabiegali
  • Odpowiedz
@Solstafir: Serio? Wiesz lepiej ode mnie, kto mnie interesuje??? hahahahahahaha Zawsze mnie to śmieszy. Obcy człowiek z neta i wie o mnie wszystko :D
A propos historii rodzinnych, moja jest inna. Dziadek do mojej babci jeździł 3 dni końmi w jedną stronę, aby tylko z nią spotkać się. Rodzice babci zagrozili, że jak wybierze Stasia, to ją wydziedziczą i tak się stało. Było to bardzo zgodne i dobre małżeństwo. Doczekali
  • Odpowiedz