Wpis z mikrobloga

#komputery #pomocy #praca #pracazdalna

Wiem, że Mirki i Mirabelki lubią pomagać. Pomyślałem więc, że może coś tym wpisem wskóram.
Otóż sytuacja finansowa i pracowa ostatnio mocno się pogorszyła, a ponieważ za bardzo nie mam, a i nie lubię, od kogo pożyczać, to pomyślałem, że zaoferuję swoje usługi.

Znam się całkiem nieźle na sprzęcie różnego rodzaju: telefony, tablety, komputer, laptopy, te sprawy. Zarówno hobbystycznie, jak i zawodowo, zajmowałem się składaniem, recenzowaniem, a także konfigurowaniem sprzętów. Jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem w danej kwocie, z chęcią pomogę, doradzę. W szczególności z komputerami zwykle jest zagwozdka, co najlepiej wziąć, dajmy na to, za 1000 zł. Usługa za co łaska, a jeśli ktoś jest z Poznania, to pomogę też zmontować wszystko do kupy tak, by kupy z tego nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Druga sprawa - z zawodu jestem muzykiem, akordeonistą konkretnie. Czasami wrzucałem swoje covery i nagrania tutaj na wykop. Ponownie za co łaska zagram jakiś utwór do minuty, pełne covery do indywidualnego uzgodnienia. Jeśli ktoś będzie chciał mnie zobaczyć, to link do kanału tutaj: https://www.youtube.com/user/RockOnAcc/videos?view_as=subscriber

Dzięki za uwagę i miłej niedzieli :D
  • 2