Wpis z mikrobloga

Znajdźcie sobie jej instagrama w opisie filmu . Zdjęcia są zrobione na przestrzeni kilku lat, na wielu z nich jest mnóstwo znajomych na imprezach, a ona dosłownie tryska energią

Ona chyba nie wie czym jest prawdziwa depresja.
@dabi
  • Odpowiedz
@dabi: depresja mężczyzny:
- myśli samobójcze
- (udane) próby samobójcze
- codzienna chęć na #!$%@? się
- praktyczny brak kontaktów i wsparcia od innych ludzi, bo nikt sam nie wyciągnie ręki
- ogólnie #!$%@?

depresja atencyjnej różowej
- hehe no jestem smutna
- MÓJ CHŁOPAK mnie wspiera
- no raz połknęłam 3 apapy i zemdlałam i mnie znaleźli i uratowali i przytulili
- w internecie i rzeczywistości każdy mi chce pomóc
  • Odpowiedz
@dabi: Dlatego depresja jest wymyślona, zamykam dyskusje bo tak samo jak Boga nie ma i o nim sie nie rozmawia, tak samo nie ma depresji wiec też, dupa cicho. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@Granat556: Sam nie wiesz, czym jest depresja, skoro takie debilizmy piszesz. Kompletnie brak ci jakiejkolwiek wiedzy w tym temacie, ale czego się spodziewać po zielonce, która zapewne nie przekroczyła nawet 14 lat, a jedyne smutki w życiu to szturchnięcie przez kolegę, albo jedynka z przyrki. Usuń konto.

@dabi: Uwielbiam takie pełnie nienawiści #!$%@?, które się wyśmiewają tylko ze względu na płeć, a tak naprawdę same leczą swoje głęboko zakorzenione kompleksy
  • Odpowiedz
@night_witch95 Czy naprawde ZAWSZE każdego zielonego kojarzycie z wiekiem poniżej 14? Mówie tutaj o was, osobach które siedzą na wykopie od lat.
Najlepiej jest kogoś skrytykować i nazwać go głupim z powodu jakiegoś #!$%@? koloru na tym portalu dla przegrywów zgadza się?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Granat556: a gdzie ja niby powiązałam kolor z wiekiem? Pieprzona, całkowicie anonimowa zielonka, która nie ma nawet odwagi podpisać się pod swoimi wysrywami. Zazwyczaj takie zielonki są multikontami zwykłych tchórzy i o to chodzi. A domniemanie wieku tylko i wyłącznie na podstawie bezczelnych bzdur, jakie wypisujesz. Doedukuj się, a potem pisz, bo póki co napisałeś jedynie kocopoły, bo gówno wiesz na temat depresji.

Przez takich jak ty, depresja czy w ogóle
  • Odpowiedz