Wpis z mikrobloga

Co się odwala z tymi dupami to głowa mała. Ostatnia akcja sprzed tygodnia- fajna dziewczyna, można było z nią pogadać, ciało 8/10, twarz to samo. Na żywo lekko gorzej ale dalej dobre 7/10. Myślę, że jak tego nie spieprzę to fajny materiał na dziewczynę.
Nic bardziej mylnego. Po 30min od pierwszego zobaczenia się przeszliśmy do pierwszego włożenia. Szczerze to nie miałem żadnej satysfakcji ze zdobycia jej bo sama się rozpruła po 5minutach i to jest naprawdę tragiczne ()
#badoo #tinder #p0lka #gorzkiezale #logikarozowychpaskow
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nikic21: nie rozumiem, czemu jej nie powiedziałeś: "hola, hola na to ciało trzeba sobie zasłużyć, nie idę do łóżka z pierwszą lepszą"? Czyżbyś się nie szanował?
  • Odpowiedz
@nocnica: po prostu skorzystałem z okazji. Jakby rozdawali pieniądze na ulicy i wpychali by Ci je w ręce to też byś powiedziała, że nie bo chcesz na nie sama zapracować?
  • Odpowiedz
na tych portalach nie ma materiału na trwały związek.


@Nikic21: w rzeczywistości też marne szanse, ale jeśli jeszcze dzisiaj ktoś myśli że tinder/badoo/podobne nie są aplikacjami stricte do ruchania to XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@roon0koh: domyślam się, że to jakaś próba zjechania mnie, ale nie udana
@NaopaK: nie wiem czy przy jej popędzie między jednym, a drugim ruchaniem nie będzie jeszcze jakiegoś innego faceta i jakoś mnie to tak odrzuca xD
  • Odpowiedz
@Nikic21: To, że teraz tak szybko doszło seksu nie oznacza, że dana kobieta nie będzie dobrym materiałem na dziewczynę. Jest teraz wolna nie ma faceta i korzysta z życia tak samo jak każdy facet ruchał by najlepiej każdą ładniejszą na pierwszym spotkaniu, ale w momencie kiedy już się zwiąże będzie wierny tylko tej jednej i konkretnej kobiecie. Tak samo to działa w drugą stronę.
  • Odpowiedz
@Zelber Bo o kobietę trzeba trochę powalczyć. To tak jak ze wszystkim. Wygrasz w lotka to może i radość będzie, ale satysfakcji 0. Zarobisz miliony? Będzie ogromną satysfakcja
  • Odpowiedz
@Nikic21:
DAŁEŚ JEJ JUŻ PO 30 MINUTACH??? ALE JESTEŚ ŁATWY! TFU!
Tragiczne to jest Twoje myślenie. Zrzucasz na dziewczyne całą odpowiedzialność w tak ważnej sprawie jak seks i jeszcze ten Twój tekst "jak suka nie da to pies nie weźmie"... Do seksu trzeba dwóch osób.
Nie miałeś satysfakcji ze zdobycie jej? On pewnie też nie skoro dałeś jej po 30 minutach XD. Niby taki oburzony jesteś ale jakoś nie odmówiłeś
  • Odpowiedz