Wpis z mikrobloga

Co się odwala z tymi dupami to głowa mała. Ostatnia akcja sprzed tygodnia- fajna dziewczyna, można było z nią pogadać, ciało 8/10, twarz to samo. Na żywo lekko gorzej ale dalej dobre 7/10. Myślę, że jak tego nie spieprzę to fajny materiał na dziewczynę.
Nic bardziej mylnego. Po 30min od pierwszego zobaczenia się przeszliśmy do pierwszego włożenia. Szczerze to nie miałem żadnej satysfakcji ze zdobycia jej bo sama się rozpruła po 5minutach i to jest naprawdę tragiczne ()
#badoo #tinder #p0lka #gorzkiezale #logikarozowychpaskow
  • 84
  • Odpowiedz
@Nikic21:
Kobiety chcą uprawiać seks z mężczyznami - źle
Kobiety nie chcą uprawiać seksu z mężczyznami - źle
Kobiety nie chcą uprawiać seksu z mężczyznami na pierwszej randce - źle, bo chadowi by dała na 1 randce
Widzę, że u przegrywów sytuacja stabilna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zelber: Raczej myślę przyszłościowo i jak wyobrażam sobie, że mogę być z dziewczyną która po 5min daje dupy to mnie to trochę przeraża. Seks po kilkunastu minutach to chyba lekka przesada.
@koroluk: jak suka nie da to pies nie weźmie ( ͡º ͜ʖ͡º) Miałem jej powiedzieć, że nie rucham się po 5min i #!$%@?ć do domu i przy okazji zmarnować sobie weekendowy wieczór?
  • Odpowiedz
@Nikic21: Kurła człowieku! Ty rozpieszczony, roztrzepany gówniarzu! Za darmo dupska dostajesz i jeszcze myszki wybierasz jak francuski piesek? Ty łotrze! Jak się nie podoba to innym oddaj marnotrawco ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@koroluk: wiesz, że to tak nie działa? Bądź przeciętnie wyglądającą laską i podejdź do randomowych facetów z pytaniem czy cie wyruchają. W 90% przypadków się zgodzą. A teraz podjedź jako przeciętny facet z tym samym pytaniem. Jak któraś się zgodzi to uznaj to za sukces.
Zresztą ja jej nic nie proponowałem, ba ja nawet nie spodziewałem się, że na pierwszym spotkaniu się pocałujemy.
Ciekawe czy też byś odmówił jakby laska w
  • Odpowiedz
@Nikic21: W jaki sposób to, że lasce łatwiej znaleźć partnera, ma różnicować ocenę na temat perspektyw związkowych?

Jesteś tak samo łatwy jak ona, więc w swoim mniemaniu powinieneś być tak samo gównianym materiałem na faceta.

Ciekawe czy też byś odmówił jakby laska w twoim typie się do ciebie dobierała


Ale ja nie muszę odmawiać, bo to nie ja jestem matołkiem skreślającym łatwe laski, samemu będąc łatwym.
  • Odpowiedz
@Nikic21: A co ma, jak by to ująć, poziom trudności do oceny moralnej czynu? Zabicie dwudziestu osób jest trudniejsze od zabicia jednej, czy czyni to zabicie dwudziestu osób bardziej moralnym?

Ciekawe czy też byś odmówił jakby laska w twoim typie się do ciebie dobierała...

Pewnie by nie odmówił. Ale on, w przeciwieństwie do ciebie, nie czyni z tego jakiegoś probierza moralności. Dlatego tylko jeden z was jest w tym gronie hipokrytą.
  • Odpowiedz
  • 2
@koroluk klucz który otwiera każdy zamek jest fajny. Natomiast zamek który jest otwierany przez każdy klucz jest dość bezużyteczny, if u know what i mean. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz