Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 64
Informacje tagowe:
1. wpis z wczoraj (1/100) dostał szadołbana,
2. wpis z wczoraj dostał 2 236 plusów i 48 komentarzy,
3. na 1 wpis z nowej serii #codzienneokay to 0 wpisów nie dostało szadołbana a 1 dostał szadołbana,
4. na obecną chwilę tag #codzienneokay obserwuje 984 osób,
5. wczoraj wpis trzymał się wyjątkowo długo i już myślałem że nie dostanie szadołbana ale jednak dostał i gdzie dziś miał 23 godziny sprawdzałem gorące
  • Odpowiedz
Co jest w tym zdaniu takiego kontrowersyjnego że to dostaje shadowbany? Jeszcze można sie zgodzić, że "its okay to be hetero", albo "its okay to be white" jest "kontrowersyjne", ale spoko być facetem? Co w tym takiego wtf
  • Odpowiedz
@eenki No bo to fakt. W 2019 roku w ogóle rozmawianie o kolorze skóry, o kto jest homo, kto hetero itd. itd. jest kontrowersyjne. Specjalnie słowo "kontrowersyjne" dałem w "". To, że w 2019 jest to kontrowersyjne to fakt, ale że sam tak uważam to nie.
  • Odpowiedz
@PaniczPokerowy: rozumiem Twój tok myślenia, ale nie można mówić, że jest to kontrowersyjne tylko dlatego, że grupa idiotów nie używa mózgu, bo go nie ma ¯\_(ツ)_/¯ w ten sposób utwierdzasz te środowiska w przekonaniu, że mają rację. Kontrowersyjnym może być temat aborcji, a nie takie oczywiste pierdoły.
  • Odpowiedz
@eenki Pewnie masz racje, po prostu mówię, że jakbyś 10 lat temu wrzucał taki slogan, to pewnie nikt by nawet z moderacji nie zareagował, ale teraz nastały takie czasy, że w dupach sie poprzewracało
  • Odpowiedz
@PaniczPokerowy: no właśnie! Dlatego nie można utwierdzać w przekonaniu tych środowisk, że takie tematy są "kontrowersyjne", bo nie są. Miłego dnia i idź jutro na wybory! :)
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: podobno dostajesz szadoł bany za flood. Ostatnio zaczalem zglaszac za flood z ciekawosci inne treści ktore pojawiają sie codziennie (chocby to z wypowiedzeniem) i co ciekawe te barany z moderacji je odrzucają. Takze to cholerni faszyści cenzurujący Twoja opinie (°°
  • Odpowiedz
Oczywiście, że zwroty typu it's ok to be white i hetero są kontrowersyjne. Biali heteroseksualni ludzi należą do grupy najbardziej uprzywilejowanych jednostek, czy tego chcecie czy nie. Dlatego chwalenie się tym i bycie dumnym z tego w takim kraju jak Polska jest śmieszne i żałosne. Dumnym z bycia białym spróbuj w RPA i tam głoś takie hasła.
  • Odpowiedz