Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 45
Jestem tak aspołeczny, że gdybym jutro obudził się jako Chad 200cm wzrostu z twarzą 10/10 to dalej bym nie ruchał. 25 lvl i NIGDY nie zagadałem do żadnej dziewczyny. Kiedyś spotkałem koleżankę z grupy na studiach w klubie [loszka 8,5/10]. Po pijaku sama do mnie zagadała i rozmawialiśmy cały wieczór. Na studiach byliśmy w innych social circle, więc nie było możliwości w miare naturalnej komunikacji. Przez 3 dni po tym spotkaniu w klubie na każdej przerwie między zajęciami stawała naprzeciwko mnie i puszczała oczko, uśmiechała się itd. Na początku myślałem, że mi się to uroiło, bo jak panna 8,5/10 może puszczać oczko do takiego subhumana jak ja? Ale jeśli to było przez 3 dni po 4-5 razy na dzień to niemożliwe że to wytwory mojego umysłu. To było spojrzenie - "Chodź zagadaj bo mi nie wypada". Byłem tak zesrany, że pomimo wyraźnych sygnałów Kapitan #!$%@? bał się zagadać.
#fobiaspoleczna #tfwnogf #przegryw #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #blackpill ##!$%@? #oswiadczeniezdupy
#aspolecznosc
  • 44
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
No bo nie mam kaloryfera jestem raczej chudy, poza tym te zakola, wysokie czoło skóra koloru porcelany. Nie wyglądam jak aktor hollywoodzki, takich jak ja spotyka się na ulicy, więc nie moge sie nazwać powyżej-przeciętnym.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: to nie chodzi o aspołeczność. Gdybyś rzeczywiście był chadem, to mógłbyś nie robić absolutnie nic, a i tak byś ruchał. Twój wygląd by wystarczył, bo o ile rzeczywiście większość loch wychodzi z założenia, że to facet ma zagadać i się starać, a one łaskawie wybierać, tak są też takie, które potrafią same zagadać, no ale to trzeba wyglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Same by do ciebie zagadywały i mówiły, że jesteś taki uroczy w tej swojej nieporadności zyciowo społecznej no i wszystko powoli zaczynałoby się układać w twoim zyciu. Coraz więcej znajomych różowych i ich znajomych i tak powoli bys się zmienił w normalnego chada. Najgorzej jak ktoś niby jest wysoki, ale jest przeciętniakiem. Wtedy nawet wygląd normixa ci nie pomoże, bo loszki będziesz tracił punkty na rzecz normixów przeciętnych, ale bez
  • Odpowiedz
185cm, w miare szczęka zarysowana, szczupła budowa ciała, małe zakola ale przy dobrej fryzurze nie rzucają się w oczy. Taki 5-5,5/10 myśle jestem.

@Blackpill_RAW xDDDDDDDDDDDDDDDD
Typie rusz 4 litery na siłkę to za rok, dwa będziesz spokojnie 8/10
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gzymspiwniczny: 25 lat i mieszkam w Warszawie. Ciężko nie być w klubie szczególnie mając kolegów Chadów którzy pukają laski od 15 roku życia. Najgorsze to jest właśnie słuchanie ich opowieści, tzw. Chadsplaining.
  • Odpowiedz
Typie rusz 4 litery na siłkę to za rok, dwa będziesz spokojnie 8/10


@programista1992: to nie jest takie oczywiste. Widziałeś jak wygląda moja sylwetka, też mam 185, nawet zakoli nie mam i co? Obaj wiemy co ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz