Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 45
Jestem tak aspołeczny, że gdybym jutro obudził się jako Chad 200cm wzrostu z twarzą 10/10 to dalej bym nie ruchał. 25 lvl i NIGDY nie zagadałem do żadnej dziewczyny. Kiedyś spotkałem koleżankę z grupy na studiach w klubie [loszka 8,5/10]. Po pijaku sama do mnie zagadała i rozmawialiśmy cały wieczór. Na studiach byliśmy w innych social circle, więc nie było możliwości w miare naturalnej komunikacji. Przez 3 dni po tym spotkaniu w klubie na każdej przerwie między zajęciami stawała naprzeciwko mnie i puszczała oczko, uśmiechała się itd. Na początku myślałem, że mi się to uroiło, bo jak panna 8,5/10 może puszczać oczko do takiego subhumana jak ja? Ale jeśli to było przez 3 dni po 4-5 razy na dzień to niemożliwe że to wytwory mojego umysłu. To było spojrzenie - "Chodź zagadaj bo mi nie wypada". Byłem tak zesrany, że pomimo wyraźnych sygnałów Kapitan #!$%@? bał się zagadać.
#fobiaspoleczna #tfwnogf #przegryw #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #blackpill ##!$%@? #oswiadczeniezdupy
#aspolecznosc
  • 44
  • Odpowiedz
Chad 200cm wzrostu z twarzą 10/10 to dalej bym nie ruchał. 25 lvl i NIGDY nie zagadałem do żadnej dziewczyny


@Blackpill_RAW: Zacznijmy od tego, że chad 2m 10/10 nie musi się w ogóle odzywać aby laski wyjadały mu rodzyny z dupy...
  • Odpowiedz