Wpis z mikrobloga

@anonymous_derp: zjedz jabłek czy innych owoców i daj znać czy gorzej masz się zesrać ( ͡° ͜ʖ ͡°) szczególnie jak długo unikałeś takich produktów i zapychałeś się jak na tej diecie keto. Swoją drogą zastanawia mnie brak inwencji goście żrą smażoną słonine z czymś tam zamiast to zmielić z taka wołowiną przyprawić i zrobić keto mielonego ze smakiem. Wolą to usmażyć odzielnie i #!$%@?ć ze śledziem
  • Odpowiedz
@anonymous_derp: dobra a odnośnie przypraw i odrobiny inwencji w przygotowaniu tego jedzenia? No za wuja bym nie zjadł smażonej słoniny z solą XD już wolał bym z niej smalec zrobić i #!$%@?ć smażoną wołowinę smarowaną smalcem XD z dodatkiem przypraw
  • Odpowiedz
@oregon24: No, właśnie mi bardziej smakuje słonina, a smalcu nie toleruję. Przypraw nie stosuję, bo nie ma takiej potrzeby. Dlaczego miałbym stosować przyprawy?

Żeby jedzenie było smaczne? Jest smaczne bez przypraw. Ogólnie, jeśli coś jest niejadalne bez przypraw, to jest niejadalne w moim uznaniu.

Żeby było bardziej smaczne? Przecież to tylko by stymulowało przejadanie się, a ja i tak jestem wielkim żarłokiem.

Żeby było bardziej różnorodnie? Nie odczuwam takiej potrzeby.
  • Odpowiedz