Wpis z mikrobloga

Po co ludzie kupuja telefony za 4000zł XD? Kupiłem motorole g6 play za 499zł z etui i słuchawkami i wielkim ekranem i spełnia swoje zadanie w 100%. Nie tnie, wszystko działa, jest bardzo głośna, wspiera najnowszego androida i ma super aparat. Nie rozumiem jak można kupić telefon za 4000zł albo nawet za 2000 XD. Za tyle to się kupuje komputery/laptopy. Change my mind, bo może się dowiem. #komputery #telefony #apple #android #samsung #xiaomi
  • 203
@simsyletlansmisja: a ja twój wpis rozumiem. Dziwię się w opór ludziom, którzy kupują telefony warte więcej, niż niektóre auta jeżdżące naszych ulicach. W przeszłości kupiłem tylko jeden telefon warty więcej niż 500 zł i jedyne, co mi to dało, to straszne zdenerwowanie, jak się stłukł i rozpadł (nie tylko szkło) spadając z wysokości ~50cm. W kieszeni w spodniach.

ALE to, że się dziwię, to nie znaczy, że uważam tych ludzi za
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@simsyletlansmisja: jak byś mi dała tą motorole to bym Ci udowodnił że sie tnie

To że Tobie taki telefon wystarczy nie znaczy ze innym również sprosta wyzwaniu. Bo dla mnie telefon to główne urządzenie z którego korzystam cały czas i które łączy pracę z przyjemnością.

Mam 6 kont mailowych i ponad 170 zainstalowanych aplikacji (nie liczę systemowych). Do tego muszę być dostępny cały czas przez whatsapp, whatsapp business, telegram, messenger i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@simsyletlansmisja: LoL ja mam Moto G4 z 2016 i też się przymierzałem do nowego telefonu. Zainwestowałem w nowy przycisk "power" i baterię telefonik dostał nowe życie... Wszystko mnie wyszło $15...
@simsyletlansmisja potrzebuje do pracy. Do wczoraj mialem iphone X a od dzisiaj Samsung s10+
Wazna dluga praca na bateri i ZEROWA (dlatego dzis nowy telefon, bo nie moge czekac az wroci z serwisu za 2 tygodnie) awaryjnosc. Duzy ekran ten ważny.
Aparat to tam licho.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@simsyletlansmisja: Kupiłeś gunwo telefon za 500zł i myślisz że masz to samo co w tym za 2k.
Nieźle siebie oszukujesz.
To coś jak pytanie po co komu laptop za 4k jak ten za 1500 też działa...