Wpis z mikrobloga

@Badyl69 Tutaj na pierwszy plan rzucą się chyba skoda lub Toyota ,nie bez powodu sprzedaje się ich najwięcej wśród klientów firmowych. Pytanie jeszcze jak chcesz to finansować ostatnio robili mi w Skodzie symulację na dwie fabie i słabo to wyglądało jeśli o leasing chodzi a najmu nie chciałem , skończyło się na droższym wyborcze dwóch Citroenów C3 , ale warunki mieli fajnie i tak wyposażona Fabia wyszła by jednak drożej, problem w
  • Odpowiedz
@Badyl69 Co zaś do finansowania , to jeśli ma być bezobsługowo to najem , ale my zrobiliśmy tak że bierzemy zwykły leasing i wykupujemy potem nasi pracownicy po rabacie kilku tys sami się o autka zabijają.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@paincreator ma być bezobslugowo w sensie serwis gwarancja wymiany itp. Mamy ople Meriva. Całkiem spoko auto ale sypia się a gwarancja właśnie się skończyła.
Jest propozycja na Skoda Scala ale silnik 1.0 to jakiś żart w trasie będzie.
I Skoda ma octavie która jest w promo cenie ale za rok wychodzi nowy model i po co pchać się w starocia.
Toyote muszę sprawdzić i koszty najmu. Na rok lub 2 lata.
  • Odpowiedz
@Badyl69 mLeasing w umowie flotowej, zarówno najem jak i leasing. Tylko i wyłącznie. Jak masz wiele auto to można załatwić że limit km w najmie jest na wszystkie, a nie na konkretne auta, cenowo to kwestia przeliczenia konkretnej konfiguracji. Poczytaj moje wpisy a gdybyś miał pytania to wal na PW lub tutaj :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@OptiFinance nie mogę pw.
Napisałem czego szukam.
Chce dopiąć temat w tym roku.
Scoda Scala nie spełnia oczekiwań. Poszukuję czegoś bardziej premium bo i firma pozycjonuje się na premium.
Auta dla handlowców i managerów.
  • Odpowiedz
@Badyl69 cześć, możesz napisać na PW, mogę przygotować symulację na kilka aut, znam niemal wszystkie marki i mam dostępy do 90% firm leasingowych na rynku.
Samochody mają być od ręki? Kolor dowolny? Diesel/benzyna? Automat/manuał?
  • Odpowiedz