Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1366
6 tydzień w szpitalu. Dopiero mam siły pisac. Bieganie wcale nie jest takie zdrowe jak mówią. Biegłem w półmaratonie i przed meta udar.
3 tygodnie roślinka
Serce, nerki, wątroba nic nie pracowało, obrzęk mózgu, rozpad mięśni. Teraz czas na rehabilitację. #bieganie #szpital #rehabilitacja
Pobierz piperek - 6 tydzień w szpitalu. Dopiero mam siły pisac. Bieganie wcale nie jest takie...
źródło: comment_hgpX3owUx2EN1LzsIkx84v6HV3ijWPWG.jpg
  • 117
@piperek: obudziłeś się na planie filmowym?
Jak to jest wchodzić w interakcje z obiektami które zostaną dodane dopiero w postprodukcji?
A może jak u Petera Jacksona część efektów specjalnych jest już przygotowana przed zdjęciami i rzucają na was dodatkowe światło?

Kiedyś udało mi się pobrać z torrentów film na którym nie wszytkie efekty były skończone. Sznurki nie ucięte, modele 3d uproszczone, a gdzieniegdzie nic nie było podstawione za zielone płachty.
@piperek: trzym się mireczku. Też miałem rozpad mięśni. Straszne #!$%@? i ból nie do opisania. Niestety wykopki twierdzą, że rabdomioliza jest niemożliwa i to jakieś bajki...
@1jeden11: przy wysokiej temperaturze sod ucieka z potem bardzo szybko, wiec trzeba pic dobrze zmineralizowana sodem. Ale przede wszystkim zabezpieczyc sie przed sloncem i nie chodzi tu o filtr UV w kremie (to na oparzenia) a biale ubranie z biala czapka i pic wode w miare mozliwosci malymi porcjami. Hiponatremia moze miec tysiace przyczyn, a w czasie biegania moze wystapic hiponatremia hipowolemiczna (pocenie + obciazenie nerek np rabdomioliza) ale w pewnych
@1jeden11: hiperwolemiczna jest duzo trudniejsza do osiagniecia. Trzebaby pic 1l wody co 5km "naraz" + maraton w zimnych warunkach. Taka hiperwolemia z braku umiaru. Takze raczej bym sie nie denerwowal o taki efekt. Zreszta na postojach woda jest po 150ml, wiec idealnie do nawodnienia przy normalnym maratonie. Tutaj zabraklo chlodnego rozsadku (odpowiednie ubranie + branie 2 kubeczkow zamiast 1) z checi dobrego wyniku.
@mirona nie mogę wysłać tobie wiadomości prywatnej. Polecam Lux med dr Zai... na postepu 12c, facet w średnim wieku. Jak odblokujesz wiadomości wyśle całe nazwisko. On robił mi USG i rozpoznanie już pod samą operację. Rezonans to szpital Medicover. Miałem też na Wolskiej w szpitalu ale tam nie polecam.
@batas2: priv odblokowany ;) też życzę zdrowia, mam nadzieję, że wytną dziada i tyle po nim. czyli u Ciebie zmiany najpierw wyszły w USG, a MRI już tylko potwierdziło obraz ultrasonografii i określiło jej charakter?
@mirona: skierowanie na rezonans głowy może ci zlecić specjalista, który zajmuje się głowa. Neurolog albo laryngolog. Musza mieć jakieś wskazanie, żeby moc wypisać skierowanie, inaczej system ich nie przepuści. Jak wyszło coś z usg to nie powinno być problemu, tylko znajdź sobie dobrego laryngologa i się go trzymaj.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: cud - żyje. Był to udar mózgu przez zakrzepice żył mózgowych. Nie czuję już żadnych zmian i normalnie pracuję. Długo męczyło mnie podwójne widzenie.