Wpis z mikrobloga

@Im_from_alaska: Wczoraj jak jechałem tramwajem to słyszałem że puszczają specjalne komunikaty o tym aby zdejmować plecaki. I bardzo #!$%@? dobrze. Powinni je jeszcze 5x głośniej puszczać.
  • Odpowiedz
@bellazi: Ale co im ukradną? Zeszyt, długopis czy kanapkę? Komputer jest za duży, by go wyjąć komuś z plecaka niezauważenie, a telefon i portfel i tak każdy ma w kieszeni, więc nie wiem co można ukraść z plecaka studenta.
  • Odpowiedz
@ms93: prawdopodobnie chodzi o to że z plecakiem w ręce/miedzy nogami się zajmie mniej miejsca w zatłoczonym autobusie/tramwaju.
Oraz nie obija się nim współpasażerów.
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: Janusz robak bo nie zdejmuje plecaka? xD za każdym razem jak ktoś robi coś co się akurat Tobie nie podoba to zaczynasz go wyzywać? To chyba większy problem niż jazda z plecakiem w połowie pustym tramwaju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@silnikAtrakcyjny: Najgorzej to jak w czwartek/ piątek jadą na dworzec z tymi ogromnymi turystycznymi plecakami wypchanymi brudnymi gaciami.
@pawelgk: bardzo dobrze
@Sahkez: rozumiem, ze ty lubisz jak ktoś cię uderza plecakiem? Po drugie z plecakiem na plecach zajmujesz więcej miejsca niż trzymając ten plecak w ręku między nogami. To jest elementarna zasada jazdy zbiorkomem.
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: zapomniałem w jakich czasach żyjemy, już zmieniam swoją narrację.
Jesteś plecakofobem, skoro ja mam zdjąć plecak bo zajmuje za dużo miejsca niech ludzie grubi schudną przed wejściem do zbiorkomu, chyba nie lubisz jak ktoś ociera się o ciebie swoim bębnem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jeżdżąc do pracy nie zdejmuje, i co mi Pan zrobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sahkez: nic, zapłacze nad twoim ograniczniem umyslowym. tylko rodzicow szkoda.
  • Odpowiedz