Wpis z mikrobloga

@Im_from_alaska: pojawia się problem ponieważ dużo osób chce korzystać z komunikacji, powiem Ci coś lepszego jeżdżąc ZTM zawsze widziałem że studenci, uczniowie zdejmując plecaki tylko jakieś janusze, albo Grażyny z dużymi torbami zawalaja całe autobusy/tramwaje
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: Zamiast robić apele na wykopie działaj. Ja jak widzę, że ktoś wpycha się z plecakiem to zawsze go pociągam za ten plecak do dołu. Moment się orientują i sami zdejmują a jak pytają ocb to zwyczajnie mówię, żeby zdjął bo przeszkadza.
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: kup se samochod i #!$%@? xd
Z obserwacji wlasnej - jak ktos jest bucem to jezdzi z plecakiem na plecach niezależnie czy jest z wioski czy miasta.
Inna sprawa ze jako student rzadko mialem w torbie wiecej niz jeden zeszyt i jedna książkę:D wiec skad niby wypchany plecak, wieksza objetosc maja przegrywowe brzuchy wykopków
  • Odpowiedz
@Sahkez: no i właśnie o takich prymitywkach jak ty mówię. Na złość babci odmrozisz sobie uszy, żeby tylko pokazać jaki jesteś „antysystemowy” i używanie mózgu nie jest dla ciebie?
I przez takich „ludzi” jak ty wiele osób marzy o powrocie komuny kiedy podróżowanie po kraju było ścisłe reglamentowane i jeździło się w konkretnym celu. A teraz byle wiesniak może przyjechać do Warszawy i opowiadać ze on jest warszawiakiem bo mieszka
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: chyba Cie jeblo, jak moge usiasc to zdejme, ale jak mam stac to po #!$%@? sciagac? Zeby za kazdym razem kiedy szanowny pan kierowca zachamuje/wjedzie rozpedzony na rondo o ten olecak sie turlal po podlodze?
  • Odpowiedz