Wpis z mikrobloga

@KYK_: Wygląda nieźle, chociaż koncepcja oklepana, ale to Twoja chata :D wygląda jak typowe mieszkanie studenckie z "wysokim standardem", bo w końcu białe ściany i meble z Ikei to luksus i w ogóle ¯\_(ツ)_/¯
Jeśli lubisz, to możesz poszaleć z dodatkami :) Tu świeczki, tu jakieś ciekawe wzory, nietuzinkowy stojak na buty, jakiś kwiatek :) Od razu będzie przytulniej.
v.....e - @KYK: Wygląda nieźle, chociaż koncepcja oklepana, ale to Twoja chata :D wyg...

źródło: comment_dCOwx181212DntnVg7m9rfndRlFN8btQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@KYK_: ja bym zrobił dół scian(tak z 30-40cm) na szaro i na to taka taśmę z diodami świecącymi się na niebiesko. I trochę kolorów akcesoria żółte i niebieskie ew obraz jakis
Poza tym super xd
  • Odpowiedz
@KYK_: tak patrzę na to PRZED i PO i naszła mnie rozkmina, że właśnie tak wyglądają typowe polskie domy, które były/są PRZED i PO remoncie... Standardowo do bólu polsko. Chyba każdy z nas widział taki rodzaj mieszkania (oba warianty) :D
  • Odpowiedz
@MoznaBy: z ciekawosci - czy jestes pewien ze w celu skorzystania z gwarancji na pewno nalezy miec stare kartony? Bo kojarze, ze chyba zawsze tak bylo, ale cos mi sie obilo o uszy, ze przed paroma latami orzeczono, ze jest to niezgodne z prawem czy jakos tak i wyszlo na to, ze nie ma takiego obowiazku i gwarant nie moze tego od wlasciciela wyamagac. Dobrze mowie czy cos pomieszalem? (
  • Odpowiedz
@yellowman: niestety nie wiem na 100% ale jak oddawałem laptopa to z automatu wzialem w kartonie. W sumie karton od TV wyrzucony bo az taki na pawlacz nie wejdzie. Do mniejszych sprzętów AGD zostawilem. Moze mnie zycie zweryfikuje i okaże się ze niepotrzebnie trzymam. Do zastanowienia/pogooglowania :) Pozdrawiam
  • Odpowiedz