Wpis z mikrobloga

#orange #ludzietochuje #zalesie #telefony

Byłem wczoraj u starszych bardzo sąsiadów po 70..... na słabej emeryturze, mieli jakiś problem z telefonem stacjonarnym.
Naprawiłem im telefon, przy tym sobie rozmawiając na różne tematy, okazało się że za telefon stacjonarny płacą
- 149,00 zł miesięcznie w 2019 ROKU!!!! -
Patrzę na umowę - jedna i ta sama chyba od 10 lat tylko, przedłużana - żaden c--j z telekomunikacji nie zreflektował się zadzwonić do starych dziadków i zrobić im rabat tylko wyzyskują ich i tą śmieszną emeryturę.. która im starcza na ubogie życie.

Zadzwoniłem na BOK, właściciel się przedstawił a ja potem gadałem
- gadka, że rezygnujemy z umowy (oczywiście dziadki chcą telefon stacjonarny), skończyło się na 27 zł miesięcznie i jedzie do nich nowa umowa - wdepnę do nich tylko zobaczyć czy nie przyślą im jakiegoś gówna do podpisania.

Ludzie w ogóle nie mają serca, a najlepsze że co chwilę dzwonił operator i wciskał im jakieś internety, komórki.... jeszcze...
  • 171
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@samuraj24: niestety większość call-center sprzedażowych to miejsca dla ludzi, którzy za kilka stów premii sprzedaliby własne matki. liczy się tylko sprzedaż, premia i system naprawczy aż w końcu wypadasz z wyścigu szczurów.
  • Odpowiedz
@Zsim: generalnie nie pamiętam już o co chodziło z karami dla Play, natomiast w przypadku numerów abonamenckich, po ów karze, robili po wygaśnięciu umowy ów numery na pre paid - co było wg mnie zajebistym rozwiązaniem. Po wygaśnięciu umowy numer telefonu przekształcał się na numer na doładowania. Nic nie stało na przeszkodzie dla klienta, by podpisać kolejną umowę.
  • Odpowiedz
@Zsim: i jak dla mnie nawet rozwiązanie problemu abonamentu na telefon stacjonarny można rozwiązać w podobny sposób. Ci starsi ludzie nie dostają e-faktury, tylko fakturę listownie (do skrzynki na listy), w przypadku kończącej się umowy wystarczy, że operator do faktury dorzuci aktualną ofertę przedłużenia abonamentu bądź cennik usług poza abonamentem (koszt utrzymania przyłącza + nabijane impulsy za wychodzące rozmowy). Ba, do ostatniej faktury można nawet dorzucić nową umowę bądź aneks
  • Odpowiedz
@Listoniosek:
Nie. Tępienie patologicznego analfabetyzmu jest zabawniejsze. A Ty się nie rzucaj pędraczku, tylko kup słownik, albo nie używaj "trudnych" słówek.
  • Odpowiedz
@Dutch: to czepiaj się powtórzeń i nazywaj to analfabetyzmem. Może też kup sobie słownik, w Twoim przypadku słownik języka polskiego. A ja popracuję nad stylistyką, bo "ów", to nie jest "trudne" słowo.
  • Odpowiedz
Omujborze... rzecz nie w powtórzeniu, nie ma w nim nic złego, tylko w tym że mamy „ów, owa, owo, owe”. I są odmienialne (!!!).

OWEJ karze
OWE numery

Serio - weź głęboki oddech i powtórz materiał z polaka. Po maturze mi podziękujesz.
  • Odpowiedz
@samuraj24: XDDDDDDDDD takie korpo nie podpisuje indywidualnych umów, konsultanci zawsze lecą według aktualnej oferty i mogą dawać rabaty rzędu 5 zł i to nie do wszystkich rodzajów abonamentów xD Dostałeś standardową zniżkę, którą przed Tobą wymęczyło pewnie kilka tysięcy innych pelikanów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lepiej sprawdź, co tym dziadkom podesłali. Najniższy abonament za stacjonarkę w Orange to w tej chwili 32 zł z jakimiś groszami
  • Odpowiedz