Wpis z mikrobloga

#orange ##!$%@? #zalesie #telefony

Byłem wczoraj u starszych bardzo sąsiadów po 70..... na słabej emeryturze, mieli jakiś problem z telefonem stacjonarnym.
Naprawiłem im telefon, przy tym sobie rozmawiając na różne tematy, okazało się że za telefon stacjonarny płacą
- 149,00 zł miesięcznie w 2019 ROKU!!!! -
Patrzę na umowę - jedna i ta sama chyba od 10 lat tylko, przedłużana - żaden #!$%@? z telekomunikacji nie zreflektował się zadzwonić do starych dziadków i zrobić im rabat tylko wyzyskują ich i tą śmieszną emeryturę.. która im starcza na ubogie życie.

Zadzwoniłem na BOK, właściciel się przedstawił a ja potem gadałem
- gadka, że rezygnujemy z umowy (oczywiście dziadki chcą telefon stacjonarny), skończyło się na 27 zł miesięcznie i jedzie do nich nowa umowa - wdepnę do nich tylko zobaczyć czy nie przyślą im jakiegoś gówna do podpisania.

Ludzie w ogóle nie mają serca, a najlepsze że co chwilę dzwonił operator i wciskał im jakieś internety, komórki.... jeszcze...
  • 171
  • Odpowiedz
  • 0
@samuraj24 ja kiedyś dzwoniłem w imieniu dziadka, który we mnie wjechał. Przyjechałem do niego do domu, chciał mi dać 200zl za rozwalony bok i lampę. Bał się, że straci wszystkie zniżki i będzie płacił tam 1100zl zamiast niespełna 500zl. Cieszył się jak się okazało, że nic nie straci a i ulżyło mu, że i 200zl zaoszczędzi
  • Odpowiedz
@samuraj24 ja rodzicom dziadkom wujkom zawsze negocjuje umowy na kablówkę telefony itd. Wszyscy mają podany mój telefon jakoś osoba kontaktowa bo to aż niesamowite jak potrafią wciskać telemarketerzy oferty nie pasujące do realiów rynku
  • Odpowiedz
@samuraj24: Typie, nie uszczęśliwia się ludzi na siłe. ( ͡º ͜ʖ͡º) Do tego mówisz że nikt nie zadzwonił by im umowe zmienić jak za chwile mówisz że ciągle do nich dzwonią z innymi umowami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GregorGW96: No niewiem sam jestem w orange - i co chwilę mam telefony z orange że:

- może chce Pan super abonament (co z tego że już mam)
- może chce Pan światłowód (co z tego że już mam)
- może chce Pan inernet lte domowy - nie korzystam

Co z tego że zawsze mówię, że mam to w dupie i niechce nic więcej niż to co mam za 24 zł
  • Odpowiedz
@samuraj24: Wiesz, nie mówie że zrobiłeś źle bo zrobiłeś dobrze i wiem że telemarke często robią w luja ludzi. No ale tak naprawdę jedyny kto był winny tego że płącili tyle za telefon to oni, bo nie chcieli zmieniać umowy, wiec było im najwidoczniej dobrze. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@BajerOp: jak znajdziesz w biznesie miejsce na serce to ludzie wrócą i jeszcze polecą. Stosuje to i mi się sprawdza. Kolejna rada to złym klientom podziękuj i powiedz żeby nie korzystali z Twoich usług. Zostaną tylko ci sympatyczni a sympatyczni będą Cię polecać innym sympatycznym.
  • Odpowiedz
@BajerOp: nie, mówię o każdym biznesie, zasięg nie ma tutaj znaczenia. Podam przykład Orange. Mojej mamie ukradli portfel, wszystko zgłosiła na policję poblokowala karty itd. po 5 miesiącach przychodzą faktury za telefon ktort złodziej kupił na dowód mamy a sprzedawca sprzedał żeby dostać 20 zł nagrody. Mam się odwołała ale Orange dalej swoje że mama ma zapłacić. Ostatecznie Orange dług sprzedał. Żeby mieć spokój mama zapłaciła. Orange zyskał 600 zł a
  • Odpowiedz
@samuraj24: mojemu dziadkowi wcisneli satelite mimo, że ma kablówkę, i internet chociaz nie wie co to jest...
Do tego nie podlaczyli domowego do routera :/ #!$%@? orange. Jakis telefon mial byc za zlotowke, kurier nie doreczył dopiero po mojej interwencji wyslali ponownie po 3 miesiach...
  • Odpowiedz
@samuraj24: parenaście lat temu miałem tel i neostrade do konca umowy było 2 tyg a sama sie automatycznie przedłużała na 2 miesiące a później na czas nieokreślony po 160 pare zł miesiecznie,
musiałem te 2 misące płacić bo treba anulować umowe na misąc przed, #orange to najwiekszy syf, ten co sprzedał i pośredniczył powinien zostać torturowany publicznie przez miesiące a później zabity jakoś bestialko
ta podsieć jest tylko popularna w byłych
  • Odpowiedz
Moi znajomi nadal mówią, że dzwonił do nich z plus Orange play i im dał specjalna dla nich ofertę super i nikt tak tanio nie ma bo oni są stałymi klientami. Frajerzy wierzą w bajki.
Nie ma specjalnych ofert dla nikogo ci ludzie na infolinii maja #!$%@? do gadania maja jedynie listę specjalnych klientów tzw. Frajerów, którzy przy przedłużaniu umowy muszą dostać specjalna ofertę.
  • Odpowiedz