Wpis z mikrobloga

@dr_Acula: jakie ma limity na granie? bo jeśli mu nie dajesz grać po 16h/day to gitara, ale jak może grać godzine dziennie, no to już troche patola xd
  • Odpowiedz
Aleś wymyślił xD Prawdziwy powód to po prostu bycie nieszczęśliwym. Skoro moja matka ma depresje i ja genetycznie mam to i dlaczego skazywać moje dziecko na to.
  • Odpowiedz
To, że możesz sobie na więcej pozwolić, zamiast wydawać na dzieci. Przynajmniej w teorii.


@NPC2137: To bardzo teoretyczne rozważania. Na przykład rodzice wspierają finansowo dzieci które mają potomstwo. Majątku bezdzietny 40-latek nie odziedziczy jak będzie miał brata lub siostrę z dziećmi.
Nie ma tyle wydatków na imprezy wyjazdy(ciężko z małymi dziećmi wyjeżdżać więc się tego nie robi ale jak się robi to jest znacznie drożej), więcej człowiek ma parcia na
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice

To bardzo teoretyczne rozważania. Na przykład rodzice wspierają finansowo dzieci które mają potomstwo. Majątku bezdzietny 40-latek nie odziedziczy jak będzie miał brata lub siostrę z dziećmi.


Jestem jedynakiem więc chyba odziedziczę. Mówię 'chyba' bo nie będę swoim rodzicom zaglądał do kieszeni i mówił co mają robić ze swoim majątkiem. Poza tym nie zależy mi na pieniądzach od rodziców, sam sobię dobrze radzę na emigracji i nie potrzebuję pomocy.
  • Odpowiedz