Wpis z mikrobloga

@markkk92: aż niedobrze się człowiekowi robi jak to czyta, i pomyśleć, że takich bucy tworzy się coraz więcej za pomocą takich portali.

nie zesraj się

Jak ktoś wchodzi do autobusu i chciałby usiąść to mówi "przepraszam czy mógłby Pan ustąpić mi miejsca?" I tyle.


@Shatter: tak, ale jak dożyjemy czasów gdzie z osób uprzywilejowanych zrobi się cyganów komunikacyjnych chodzących od siedzenia do siedzenia prosząc o czyjeś miejsce to założę się,
@max1983: gościu, ty się kłócisz z fizjologią ciąży, weź już ten swój bilet na tramwaj, trzymaj dupę na siedzeniu i pod żadnym pozorem nikomu nie ustępuj, bo trzeba poddać wątpliwościom dobre wychowanie, nie daj borze zielony żeby komuś było lepiej. To takie polackie. Ustępuje kobiecie w ciąży bo mam internet i czytam jakie zmiany zachodzą w jej organizmie, mając tę całą wiedzę nie chce żeby coś się stało takiej osobie bo
Wszyscy którzy kłócą się z tym aby słabsi fizycznie nie siedzieli w autobusie bo ja #!$%@? jestem panem i mam bilet robaki!!! to zwykli idioci. Widzę was jako osoby które klną pod nosem bo na kasie za długo w kolejce stoją w Lidlu. Zwykłe wiesniactwo.


@arteria: A ja cie widzę jako kogoś kto nie potrafi czytać ze zrozumieniem.
Nigdzie na napisałem, że nie ustąpiłbym miejsca.
@orzeszkowakrolowa: dokładnie o to mi chodzi. Ja nawet nie lubię dzieci i nie chce ich mieć. Ale babce w ciąży zawsze ustąpię. Tylko tutaj w komentarzach znaczna część facetów to zwykła mizoginia. Jeden miał w opisie profilu że trzeba odebrać prawa kobietom. Jak traktować słowa takiego typa poważnie? Lub jakkolwiek obiektywnie? Śmiech na sali. Ja też ze zwykłego odruchu ustępuję słabszej osobie. Starszej, w ciąży, o kulach, czy matce z dzieckiem.
@TheAdonaiBouncer:

Nie rozumiem


Nie rozumiesz wielu rzeczy.

co moje przekonanie na temat biblijnego obrazu milosci ma do ustepowania miejsca w komunikacji miejskiej.


To, że Twoją żonę (hipotetyczną, bo na razie nie masz dziewczyny, a co dopiero narzeczonej) ktoś może potraktować podobnie. Ponadto uważasz się za chrześcijanina, a zarówno zachowanie, jak i sposób wyrażania swojego zdania jest dalece niechrześcijański.
To, że Twoją żonę (hipotetyczną, bo na razie nie masz dziewczyny, a co dopiero narzeczonej) ktoś może potraktować podobnie. Ponadto uważasz się za chrześcijanina, a zarówno zachowanie, jak i sposób wyrażania swojego zdania jest dalece niechrześcijański.


@KRISSVector: jak ma znaleźć dziewczynę ktoś kto o kobietach w ciąży pisze, że "dały dupy jakiemuś kolesiowi" ()
Wielu Mirków tak ma - z jednej strony pisanie o wszystkich
@arteria: ale o czym i komu Ty dziewczyno piszesz, jeżeli dla tych osób głównym argumentem jest,że mogła się nie ruchac, albo dać się zalac komuś z samochodem czy że ich nie interesuje że jakis worek na sperme ma bachora w cipie.
I to są teksty, które serio padały już niejednokrotnie w takich dyskusjach.

Dni i kilometr mulu to nawet jeszcze nie jest sufit tych miernot moralnych z ujemnym poziomem empatii...
Jeśli do autobusu wchodzi osoba starsza, kobieta w ciąży, osoba niepełnosprawna, to po prostu ustępujesz, bo tego wymaga kultura osobista.


@simperium:
osoba starsza - tak
osoba niepełnosprawna - tak
Ale kobieta w ciąży? Niby dlaczego miałbym ustępować? Osoby starsze i niepełnosprawne nie są takie z wyboru, kobiety w ciąży tak. A jak zachodzi w ciążę, kiedy nie stać ją nawet na samochód, to nie mój problem. Nie będę ustępował komuś miejsca
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@markkk92:

Przecież mają rację. Mam zgadywać czy ktoś jest w ciąży czy tylko ma bebzon wywalony?

a jakbyś ustąpił przypadkiem grubej to wtedy ujma na honorze, śmiech kolegów i wykluczenie społeczne nie?