Wpis z mikrobloga

@markkk92: Polecam uwadze inny post @TheAdonaiBouncer

Jako chrześcijanin przez długi czas marzyłem o tradycyjnym modelu rodziny budowanym na wartościach. Niestety, przyszło mi żyć w czasach, gdzie Seksualna Rewolucja zbiera żniwo już także w Polsce. Wyznaję zasadę albo wszystko, albo nic i z zewnątrz ktoś powie, że to moje przekleństwo. Przeciwnie, mimo, że płacę obecnie bardzo wysoką cenę za pogodzenie się z tym, że nie istnieje miłość między kobietą a mężczyzną (w
@AryanWonderBoi: trzeba jeszcze mieć trochę rozumu, godności i szacunku do stanu innej osoby. Ja wiem, że taki panicz, który tylko w kręgach wykopu się obraca, nie ma wpojonych pewnych zasad kultury i empatii społecznej, więc jak wyjdzie do ludzi to czuje się jak dziecko we mgle. Mnie kobieta w ciąży, czy też starszy człowiek nie musi prosić o ustąpienie miejsca, bo dobrze wiem jak ciężko im w aktualnej sytuacji, gdy albo
@arteria: szkoda szczempic... na tych mirkow. Mogliby pojechac na wycieczke do dzikich krajow imigranckich za zachodzie. Z moich dostwiadczen- wchodzisz do autobusu bedac w widocznej ciazy i w sekunde podrywa sie nawt pare osob, w tym muzulmanka, murzyn dredowiec, mloda siksa, stara angelka i dziecko, pan o kulach nawet. I nikt sie nie zastanawia nad obrona swoich praw do duposiedziska, duzy procent obecnych odruchowo chce, zeby kobieta w ciazy usiadla a
@trzydrzwiowypentaptyk Podejrzewam, że masz głupie poglądy, bo po prostu jesteś niedouczony. Ustąpiłbyś miejsca osobie ze złamaną nogą? Pewnie tak, bo ciężko jej ustać. A starcowi? Pewnie tak, bo ma problem z zachowaniem równowagi. To teraz ciężarna. Gdybyś uważał na lekcjach przyrody w podstawówce, wiedziałbyś, że ciąża bardzo często powoduje zawroty głowy. Taka kobieta, podobnie jak starzec czy osoba z połamaną nogą, jest szczególnie narażona na upadek w jadącym pojeździe. A oprócz zrobienia