Wpis z mikrobloga

@markkk92 patrząc po ilości komentarzy widzę że chyba większość się z nami zgadza, nie zagłębiam się w nie bo na pewno jest tam też trochę gówna takiego jak to co wrzuciłeś. Myślę że problem jest determinacja w plusowanie z jaką robią to wielbiciele takich poglądów a nie ich ilość... przynajmniej taką mam nadzieję
@AryanWonderBoi: to nie jest kwestia twojej dobrej woli, jak usiądziesz na miejscu dla kobiet ciężarnych to schodzisz z miejsca, gdy podejdzie jakaś babka z brzuchem i poprosi o to miejsce
@markkk92: nie wiem o co się sadzić, jestem niebieskim który czasami przewozi małe dziecko w nosidle (wiecie incele co to jest?) w komunikacji miejskiej i 90% przypadków ktoś mi ustępuje miejsca. Zaskakujące że najczęściej są to ludzie 40+ albo Sebki, które często faktycznie jakiś kodeks honorowy mają. Pozostałe 10% przypadków faktycznie trzeba się upomnieć, ale też akcja zawsze szybka i kulturalna.
A na marginesie Nie kumam jakim trzeba być idiotą żeby
@arteria: Ot, Janusze 2.0 - nowa i wzmocniona wersja tej mentalności, która jest powszechnie wyśmiewana przy pomocy memów z nosaczem. Pjotery podrosły i dzielnie kontynuują "linię polityczną" ludzi noszących w sobie piętno homo sovieticus. Ten bilet za dwa złote to symbol ich zwycięstwa nad potężnym przeciwnikiem w postaci kobiety w ciąży czy niepełnosprawnego. Tak jak dla Janusza symbolem zwycięstwa jest wydarcie ryja na kasjerkę w sklepie, kupienie kilograma cebuli o trzydzieści