Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy cicha myszka nie odpuszcza i mam niekończącą się dawkę atencji i po prostu rozmowy, nie wiem jak z tym żyć bo jestem przyzwyczajony jednak do tego że na co dzień się mnie obraża i pogarsza na wszelki sposób samopoczucie. Niby zarabiam więcej od niej (ja 7k i od tego minus ZUS, podatki i mieszkanie bo #jdg, ona 3,5k UoP i dopiero od tego jakieś koszty) i niby jestem wyższy (ja 1,88m, ona ok 1,60m, temat wzrostu sama przytoczyła bo stwierdziła że u niej w rodzinie tak wysokich ludzi nie ma) ale pewnie nie o to chodzi i pewnie widzi we mnie zalety których ja i otoczenie nie dostrzega ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Czekam aż ktoś mnie uszczypnie i wybudzi ze snu, najgorsze w tym śnie jest to że gdzieś w środku chcę wierzyć w ten sen ( ͡° ʖ̯ ͡°). Chociaż jeśli ja sam siebie nie lubię to dlaczego ktoś miałby kochać?

Ewentualnie może okazać się że się mną bawi i po jakimś czasie boleśnie się o tym przekonam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ja 28lvl, ona 24lvl

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #przegryw #psychologia #zwiazki #pytanie #podrywajzwykopem #tinder #oswiadczenie #depresja #ciezkierozkminy #rozwojosobistyzprzegrywami

Co o tym myśleć?

  • Zrobiła z Ciebie bankomat, zresztą i tak zostawi 43.6% (71)
  • Tutaj trzeba się żenić 38.0% (62)
  • Jeszcze za młody jesteś na żeniaczkę 18.4% (30)

Oddanych głosów: 163

  • 19
  • Odpowiedz
@smutny_login: Starał bym się w pierwszej kolejności rozwiązać problem z Twoją różowa i odpowiedzieć sobie na pytanie czy ja kochasz. Wygląda to na problem braku komunikacji między wami. Zrób porządek w swojej piaskownicy, gdy nie da rady to #!$%@? zabawki za burtę.
  • Odpowiedz
@smutny_login: Ty sam wiesz najlepiej, co dla ciebie dobre. Jeżeli ja kochasz, a ona ciebie to ciesz się, jeżeli masz wątpliwości to przemyśł to sam, dałeś tylko zarys sytuacji, na jej podstawie nie można ocenić zamiarów drugie osoby. Życzę powodzenia, ale na pewno weź pod uwagę, że tak jak mówisz, widzi w tobie to, czego ty nie dostrzegasz.
  • Odpowiedz
@smutny_login: Najważniejsze żebyś tylko tego nie #!$%@?ł swoim negatywnym podejściem. Dziewczyna pewnie po postu cię lubi, ale jak będziesz ją odpychał ze strachu to w końcu się podda i znajdzie kogoś innego.
  • Odpowiedz
@smutny_login: Dlaczego w ogóle to ona miałaby cię wykorzystać? Jesteś od niej silniejszy, wyższy, zaradniejszy życiowo, bogatszy - ty tu rozdajesz karty. Zobacz jak będzie i podejmiesz decyzję co dalej.
  • Odpowiedz