Wpis z mikrobloga

hej bezrobotne mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)!
dzisiaj się dowiedziałem, że będąc zakwalifikowanym do ostatniego etapu rekrutacji (będąc po trzech rozmowach, wizycie w zagranicznym biurze firmy, by zobaczyć jak wygląda wszystko na miejscu, przedłożeniu referencji), że jednak nie będą nikogo zatrudniać xd taguję #programista15k #tester #testowanieoprogramowania #praca #pracait gdyż aktywnie od trzech miesięcy szukam pracy jako junior tester, QA. ale no tego się nie spodziewałem xd

dlatego jeśli ktoś szuka juniora, ogarniętego faceta, z jako taką wiedzą, która na juniora wystarcza (bez komercyjnego dwuletniego doświadczenia i dobrej znajomości automatów), to ja jestem skłonny wziąć udział w rekrutacji w dowolnym miejscu w Polsce lub w Europie xd. serio mówię, po tej odmowie jak już witałem się z QĄską xd, to mam teraz spore ciśnienie, żeby znaleźć pracę. relokacja dla mnie nie jest problemem, dajcie mi tylko pracę ( ͡° ʖ̯ ͡°).
  • 51
@tolstyy00 jak to możliwe, że podziękowali ci na ostatnim etapie? Naplules prezesowi do kawy, czy przyszedłes w japonkach? Mówisz o referencjach i równocześnie, że nie masz doświadczenia w IT. To co ty za referencje tam dałeś, z bycia nauczycielem? Tłumaczem? Po co firmie w it referencje z innej branży?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaaban: chcieli referencji od przełożonych z poprzedniej pracy. zakładam, że chodziło o to, by się dowiedzieć jaki był min stosunek do innych i jak wyglądała praca w teamie
po prostu dostałem info, że zatrzymują rekrutacje na to stanowisko.wyrazili chęć kontaktu gdy tylko ponownie otwórza rekrutacje
@tolstyy00 nie ma takiej możliwości, musiałeś coś #!$%@?ć za ostatniej prostej. O pasujacego i odpowiedniego pracownika w it jest stosunkowo ciężko, więc jakby faktycznie im pasowało to by cie wzięli
@kaaban: firma została przejęta przez inną, ale to rok temu już. możliwe, że dopiero teraz wprowadzają zmiany na tyle istotne, że nie pozwala im to na zatrudnienie. nie będę wklejał maili, mnie to szczerze zdziwiło, napisałem o tym, zachowałem profesjonalizm. dostałem odpowiedź, że taką dostają informację i nie ma to związku z moją osobą. cały dzień dochodzę do siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie biorą, po co rozsoewasz brednie?

@normal_user: Bo tak jest. Jak ktoś jest przeciętnie ogarnięty i kumaty to go wezmą bo takich ludzi brakuje. A jak ktoś ma #!$%@? wie jakie mniemanie o sobie i uważa, że jest wielkim specjalistą a nic nie robił to odpadnie na pierwszej rozmowie bo nikt z kimś takim pracować nie chce a tym bardziej go uczyć ¯_(ツ)_/¯
@tolstyy00 jak szukasz pracy jako junior to Comarch jest dobrym pomysłem na start. Część opinii o Comarchu dotyczy również wielu innych firm, moze nie zarobisz kokosów na poczatku (pewnie tak ze 3k na rękę), ale dla pierwszego doświadczenia warto