Wpis z mikrobloga

@Goodie_pl: czy popsuło się Wam coś z zatwierdzaniem cashbacku ? Do tej pory transakcje z Allegro ładnie zatwierdzane były na bieżąco, a teraz mam transakcje z Allegro oczekujące sprzed prawie 2 miesięcy, nju mobile sprzed 2 miesięcy to po wszystkim co przeczytałem na wykopie to nawet nie śmiem liczyć na jego zatwierdzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Kilka osób z mojej pracy, które korzystało z #goodie też zauważyło to samo, że mniej więcej od końca sierpnia coś Wam padło z automatycznym zatwierdzaniem, co stawiało Was przed #planetplus, ale tam przynajmniej można napisać i zatwierdzali, a w #goodie po wysłaniu formularzu kontaktowego na stronie nikt nie odpowiada(,)
  • 15
@lunga: kiedyś podałem w goodie adres do newslettera Zalando, spam codziennie po kilka maili, a po 3 miesiącach cashback jakieś chyba 2 zł odrzucone :) Jak zobaczyłem na goodie akcje z newsletterem Lidla to tylko się uśmiechnąłem i odpuściłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Goodie_pl: patrząc na mój case i powyższe + moich znajomych z pracy to musicie mieć jakiś fuckup z zatwierdzaniem transakcji użytkownikom, które potwierdzili Wam już partnerzy. Wcześniej widać było, że mieliście jakiś sprawny automat do tego, a nie ręczne zatwierdzanie jak w #planetplus i to plus ładna stronka to był Wasz atut, teraz został tylko ładny layout ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dostałem dziś od Was maila (dzięki),