Wpis z mikrobloga

Kolejne 450 ml krwi poszło do potrzebujących.

Tym razem RCKiK w Olsztynie nawiedził Krzysiek Hołowczyc :) Z tej okazji RCKiK w Olsztynie rozdawało kamizelki odblaskowe oraz bilety do kina. Szkoda tylko że zdjęć Hołka oddającego krew nie było :)

Na parkingu za RCKiK postawiono "symulator", który tak naprawdę był budą od sportowego auta z zamontowanym komputerem i zwykłym monitorem komputerowych xD Dzieciaki i tak miały frajdę mogąc sobie pograć w zapewne którąś część gry WRC.

Od razu chciałem wykorzystać podarowany bilet do kina, ale spóźniłem się 5 minut na seans a kasjer w kinie twardo obstawał przy stanowisku że nawet jeśli minęło ledwo 5 minut od rozpoczęcia reklam, do sali wchodzić nie wolno :/ Dziwne zasady ale co tam. Film z torrenta pociągnę.

Na koniec mała rada dla was. Jeśli cierpicie na chorobę lokomocyjną, nie wsiadajcie po oddaniu krwi do autobusu relacji Olsztyn-Szczytno

Ledwo dojechałem i tylko dzięki przymusowemu parominutowemu postojowi z powodu prac drogowych, nie wyhaftowałem kolorowego wzorku na obiciu fotela. Ufff…

Następna donacja 9 września, i z tej okazji i was zachęcam do oddawania krwi. Możliwe że masz rzadką grupę krwi i jest na nią zapotrzebowanie. Możesz pomóc wielu osobom, nic nie tracąc a nawet zyskując kilka przywilejów i większy zwrot przy rozliczaniu PIT-a :)

#hdk #krwiodawstwo #krwiodawca #rckik #olsztyn #holowczyc
goblin21 - Kolejne 450 ml krwi poszło do potrzebujących.

Tym razem RCKiK w Olsztynie...

źródło: comment_dLnTZAEWstV974EoOqzhLVA6x9RH8YSB.jpg

Pobierz
  • 31
@viejra: Pomysł przedni i podpisuje się pod nim obiema rękami :)

@przemi_88: Łącznie oddałem ledwo 5,85 litra.

Kiedyś chciałem spróbować oddać płytki, ale po przejrzeniu wyników okazało się że za każdym razem poziom płytek mam w dolnej granicy normy :(
@viejra: Podjęłabym się gdybym mogła oddawać krew, a niestety nie mogę. Ale za dzieciaka to była jedna z rzeczy które sobie obiecałam, że kiedyś będę robić, teraz mi pozostało jedynie zazdroszczenie tym co mogą :< Ale z chęcią rozreklamuję znalezisko :)