Wpis z mikrobloga

To co, drugie #rozdajo? Tym razem mam dla jakiegoś Mirka brelok z serii Scalony. Do wyboru będzie jeden z ponad 20 breloczków, tak jak poprzednio nie biorą udziału zielonki i #rozowypasek w końcu dzień chłopaka, a jak wiemy zielonki między nogami nic nie mają.

Wczoraj było -10% na [mojej stronie] z rękodziełem(https://bido.com.pl/shop/), dzisiaj wskakuje -15% wystarczy wpisać w polu kupon przy podsumowaniu zamówienia DZIEŃ CHŁOPAKA

Losowanie jutro, jutro też następne rozdajo ( ͡ ͜ʖ ͡) Jeśli ktoś ma dość moich wpisów na wykopie, proszę nie piszcie do mnie na PW żebym stąd #!$%@?ł - wystarczy wpisać #rozkminkrzaka na czarną listę, serio.

I dzięki za wszystkie miłe słowa, jak już kiedyś mówiłem, poniekąd jestem tworem Mirko - to tutaj zaczynałem, to tutaj przekonałem się że może udałoby się spełnić marzenie i zrobić swój własny sklep.

Tyle na dzisiaj, do jutra Mirky (σ ͜ʖσ)

#rozkminkrzaka #rozdajo #dzienchlopaka
bkwas - To co, drugie #rozdajo? Tym razem mam dla jakiegoś Mirka brelok z serii Scalo...

źródło: comment_tUiqxvsgQ3uf7RtthhYZjoI83G5UMUKS.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@McKeyPL spoko, promocje na dzień chłopaka zostawię do wtorku środy bo mam właśnie parę osób które chcą zrobić zakupy ciut pozniej, także nic straconego ;)
  • Odpowiedz
@bkwas: nie przejmuj się hejtem, jako Twój stały klient staję uzbrojony w obronie świecidełek! Zakładam, że większość krytykujących nie widziała ani pół Twojego breloka na żywo!

@LeniwiecDwupalczasty: https://pl.wikipedia.org/wiki/Luminescencja pewnie w podstawówce tego jeszcze nie przerabialiście, więc poczytaj sobie, a później się odzywaj w Internecie (;

@wypokowy_expert: rękodzieło to sztuka, robisz rzeczy z tego co masz dla konkretnej grupy docelowej ¯\_(ツ)_/¯ nie musi się podobać wszystkim. Nie
mandrake13 - @bkwas: nie przejmuj się hejtem, jako Twój stały klient staję uzbrojony ...

źródło: comment_bcptNmVNm2le6jd3sZieZ4GFPsMb6dqq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@mandrake13 e tam nie hejt, tylko po prostu niezrozumienie całego tematu i tyle, kiedyś mnie takie komentarze bolaly, teraz po prostu odpowiadam rzeczowo albo olewam jak troll :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@mandrake13 ja i tak się dziwię że większe bagno się na mnie nie wylewa, szczególnie że właśnie robię następny wpis i 3 dzień z rzędu będę na głównej, a to już trochę przesada ;p
  • Odpowiedz