Wpis z mikrobloga

To co, drugie #rozdajo? Tym razem mam dla jakiegoś Mirka brelok z serii Scalony. Do wyboru będzie jeden z ponad 20 breloczków, tak jak poprzednio nie biorą udziału zielonki i #rozowypasek w końcu dzień chłopaka, a jak wiemy zielonki między nogami nic nie mają.

Wczoraj było -10% na [mojej stronie] z rękodziełem(https://bido.com.pl/shop/), dzisiaj wskakuje -15% wystarczy wpisać w polu kupon przy podsumowaniu zamówienia DZIEŃ CHŁOPAKA

Losowanie jutro, jutro też następne rozdajo ( ͡ ͜ʖ ͡) Jeśli ktoś ma dość moich wpisów na wykopie, proszę nie piszcie do mnie na PW żebym stąd #!$%@?ł - wystarczy wpisać #rozkminkrzaka na czarną listę, serio.

I dzięki za wszystkie miłe słowa, jak już kiedyś mówiłem, poniekąd jestem tworem Mirko - to tutaj zaczynałem, to tutaj przekonałem się że może udałoby się spełnić marzenie i zrobić swój własny sklep.

Tyle na dzisiaj, do jutra Mirky (σ ͜ʖσ)

#rozkminkrzaka #rozdajo #dzienchlopaka
bkwas - To co, drugie #rozdajo? Tym razem mam dla jakiegoś Mirka brelok z serii Scalo...

źródło: comment_tUiqxvsgQ3uf7RtthhYZjoI83G5UMUKS.jpg

Pobierz
  • 28
@wypokowy_expert: #!$%@? gnije nad spuszczaniem się nad tym typem, bierze cokolwiek, wkłada w formę, zalewa żywicą fluoroesencyjną i koniec XD a ludzie jeszcze za to płacą 40 zł gdzie koszt półproduktów to 3-4 zł?

Bawiłam się w to jakieś 3-4 lata temu i foremki, łańcuszki etc naprawdę są za grosze na aliexpress.

Najlepsze jak na jego zdjęciach to tak w #!$%@? mocno świeci a w realu to nawet nie jest 20%
@LeniwiecDwupalczasty poniekąd czekałem na taki komentarz :D

Może od początku:
Masz swiadomość, że to co robię robię pod działalność gospodarczą i sprzedaje te rzeczy oficjalnie? Co oznacza, że zwyczajnie przestało mi się opłacać kupować rzeczy z ali - bo nie będę mieć faktury. Co mogę kupuje od Polaków. I jednego hurtownika z Czech bo ma świetne rzeczy.

Koszty: ZUS, koszt strony, mojego czasu, inwestycji w całość, żywicy, półproduktów, warsztatu i dziesiątek małych
bkwas - @LeniwiecDwupalczasty poniekąd czekałem na taki komentarz :D

Może od początk...
@LeniwiecDwupalczasty no ale to przecież oczywiste że to nie będzie świecić w dzień, przecież zresztą po to robię zdjęcia w dzień i w noc - chce żeby coś co robię wyglądało atrakcyjnie w obu sytuacjach, pigmenty Lumi w wielu przypadkach to tylko dodatek bo się tym jaram.

I uwierz, rozumiem to podejście jak najbardziej - koszt zrobienia wielu takich rzeczy jest dość mały, często zamyka się w 3-10zł.

Ale to wszystko trwa.
@bkwas a co ty na to żeby zrobić z pcb procesora zdjąć headsink i jego zrobić w takiej formie ? Jakieś zdezelowane niedziałające to byłby sztosik ()()
Tym razem mam dla jakiegoś Mirka brelok

nie biorą udziału zielonki i #rozowypasek w końcu dzień chłopaka, a jak wiemy zielonki między nogami nic nie mają.


@bkwas: To brelok na #!$%@??

A tak serio to fajna sprawa, oprócz plastikowych kołeczek ze świętymi nie widziałem nigdy takich co świecą w ciemności, w dodatku tematyka fajna.