Wpis z mikrobloga

odmówiono mi dziś sprzedaży ibuprom zatoki w aptece, niby #!$%@? śmieszne, ale nie do końca xDD. Wchodzę chory do apteki, mówię, że poproszę apap, acodin(nie do ćpania tylko #!$%@? mam kaszel) i ibuprom zatoki albo lepiej jakiś tańszy zamiennik a ona daje mi dwa pierwsze i jakiś #!$%@? lek ziołowy XD(które nie działają), ja mówie, że no chciałbym jednak to o co prosiłem a ona że 3 substancje psychoaktywne to dużo i będę oszołomiony xDDDD. Pomijając fakt, że pseudoefedryny z ibuprofenem się nie da ćpać to #!$%@? ją to interesuję co z tym zrobie. Tak więc w tym kraju nie tylko dba się o to kogo mogę trzymać za rękę, co mam robić w sypialni, co mam robić w niedziele, ale też dba sie o to, żebym miał #!$%@? zatoki dmuchał 15 paczek chusteczek dziennie i nie mógł spać

nie wiem #!$%@? otaguje ten wpis nawet bo sie #!$%@? #truestory #przegryw #narkotykizawszespoko żebyście też się uśmiechneli nad moim losem
  • 22
  • Odpowiedz
@jakiezycietakiarab: państwo traktuje cię jak debila i dba o to żebyś nie umarł bo ktoś podatki płacić musi XD, ale polska w porównaniu z taką Islandia to i tak jest #!$%@?, tutaj nawet nic sensownego na kaszel nie kupisz już nie mówiąc o jakichś lekach na zapalenie pęcherza bo na wszystko trzeba mieć receptę. Jednocześnie działa tutaj jakaś grupa/aplikacja gdzie możesz kupić dowolne dragi z dostawą do domu XD
  • Odpowiedz
@jakiezycietakiarab: Pani zapewne obawiała się, żeby nie przekroczyć następujących wartości dla jednorazowej sprzedaży:
720 mg pseudoefedryny, 240 mg kodeiny i 360 mg dekstrometorfanu.
Nie można wydać więcej, jeżeli jest to zakup leków bez recepty z powyższymi substancjami.
  • Odpowiedz
To jest kolejna "cudowna" ustawa w świecie farmacji.
Pacjent często potrzebuje kilku rzeczy i chce kupić coś na zapas albo dla kogoś.
Wtedy niestety spotka się z odmową, bo inspektorzy uważnie kontrolują takie rzeczy.
  • Odpowiedz
@jakiezycietakiarab: w opakowaniu Aco jest 150mg DXM, chyba, że są teraz opakowania po 2p szt. Jeden tabs ma 15mg jak dobrze pamiętam.
Wgl #!$%@? jak masz świadomość, że chcesz kupić to do zabawy, a nie leczenia, to chwyta Cie ogromny wstyd i żenua. A dobra nieważne spity jestem i #!$%@? glupoty
  • Odpowiedz
@jakiezycietakiarab: za każdym razem jak mam katar i chcę sobie kupić sudafed, bo działa najlepiej, muszę pokonać tę niezręczność, że zostanę wzięty za ćpuna przez te suki. A mam alergię, krzywą przegrodę i jak do tego dojdzie katar to tylko sudafed może jakoś mnie doprowadzić. W ogóle po co one bawią się w lekarza. Ostatnio kupowałem jakąś witaminę i minerał, laska do mnie po co mi takie połączenie. Nie jej
  • Odpowiedz