Wpis z mikrobloga

Auto od 6 wrzesnia w ASO na likwidacji szkody chociaż deklarowali 5 dni roboczych. Kontakt z serwisem na poziomie zerowym. Dziś dzwonie i auto podobno zrobione. Niestety nie mają lawety na dostarczenie aura z Goczałkowic do Katowic i bedzie we wtorek albo odbiór jutro w Goczałkowicach.
Ganinex Katowice robisz to źle.
Uszkodzenia to porysowany zderzak, urwany reflektor i przesuniety zderzak.
#motoryzacja
Pobierz Sobo__ - Auto od 6 wrzesnia w ASO na likwidacji szkody chociaż deklarowali 5 dni robo...
źródło: comment_DfcUb4FvcQEVwv7n0uiWrfeqUUDSFKgk.jpg
  • 5
@Sobo__: co kiedyś czytałem o jakimś aso fiata gdzieś w PL to nie mogłem uwierzyć - druciarstwo, podmienianie części dobrych na stare/zardzewiałe. Wystarczyło mi, żeby NIGDY ŻADNYM samochodem nie pojechać do aso. Nie będę się potem sądzić z koncernem, którego prawnicy z powietrza ukręcą paragrafy i wyjdzie, że gigant niewinny, albo sądzić się z aso którego szefem jest zięć przewodniczącego rady miasta, który pije wódkę z komendantem policji i prokuratorami.

Tylko
@DragonEW: Podczas oddawania auta ktoś przyszedl z reklamacją, ponieważ podczas jazdy odpadł zderzak. Wtedy miałem szanse jeszcze sie wycofać ale tego nie zrobiłem.