Wpis z mikrobloga

Życie jest #!$%@?: :/

4:00 - pobudka
5:00 - idem do pracy
6:00-16:00 - pracuje
17:00 - domek
17:00-20:00 - mycie się, pranie, jedzenie, ogarnięcie pokoju, przejrzenie wypoku i ze dwóch filmików na youtube
20:00 - zaczynam się szykować do spania, ale jeszcze muszę kilka rzeczy ogarnąć by rano się wyrobić
21:30-4:00 - sen, jak dobrze pójdzie :/

Ale za to weekend czeka mnie:

Sobota pracująca + piwo po pracy
Niedziela szkoła + po szkole sprzątnie mieszkania bo w tygodniu nie mam kiedy posprzątać

#zalesie #praca #zycie #przegryw #depresja #polska
  • 24
@asurbanipal_: Zanim wstanę, rozbudzę się i zrobię kawę to mi mija prawie pół godziny a potem jeszcze kupa i śniadanie zrobić + drugie śniadanie do pracy i nie ma kolejnego pół godziny xD

przed pracą ten czas mi leci bardzo szybko, godzina to minimum ile potrzebuje :P
śniadanie zrobić + drugie śniadanie do pracy


@SiemkaKtoPeeL: sniadania zaraz po wstaniu nie jadam, bo po prostu nic bym nie zjadl zerowy apetyt, cokolwiek jem tak 2 godziny po przebudzeniu sie minimum, a drugie sniadanie robilem sobie dzien wczesniej wieczorem i do lodowki. zadnej kawy herbaty rano tez nic, max szklanka wody i tyle.
@Reiter: #!$%@? xD

Nie każdy ma dobrą sytuacje materialną i nie każdy może sobie pozwolić na zwolnienie się z pracy z dnia na dzień i szukać innej. Popracuje miesiąc, wezmę pieniądze i pójdę do innej pracy. W między czasie szukam sobie innej pracy.