Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanie, rozglądam się za e90 z silnikiem 2.5 218 koni benzyna przedlift, zagazowany 4 miesiące temu, ma ktoś taki samochód? Może coś powiedzieć o tych silnikach jak się spisują jakie pszyspieszenie jak koszty eksploatacji, proszę o pomoc w internecie jest bardzo mało informacji o tych jednostkach.
#bmw #samochody
  • 19
@Jarsad1: ten kto go ma i tak ci bedzie opisywal wszystko w superlatywach, bo przeciez nie powie złego słowa na super auto, w ktore wrzucil kupe kasy. Nie napisales, ze szukasz opinii od osoby ktore maja ten silnik, ale uwierz mi, co nieco wiem o tych autach wiec powiem jeszcze raz: gowniany silnik. Wiecej info nie potrzebujesz, szukaj dalej, najlepiej 3.0 a jak cie nie stac to diesla.
@kipowrot: @sorek: dwa razy źle, oczywiście że n54 ;) szatan w czystej postaci.


@wxx71: no ale to inna półka cenowa przecież takie n52 vs n54 i przy kupnie i przy kosztach utrzymania jednak. Ja po to kupiłem N52, żeby spokój mieć.
N52 mi się podoba, bo mi pali 1-2 litry więcej niż diesel (M57 przedliftowy z DPFem), nie powiem żeby to był super prosty silnik, bo vanos, bo valvetronic,
@jaroslaw_madry: zakładam, że o silnik pytasz, a nie o całe auto.
Nic, ale ja nie zrobiłem tym autem dużo (chyba 20kkm) no i mam dobrze utrzymany samochód po znajomym. On przy silniku chyba też raczej nic nie robił.
Wiem, że np. pompa wody była wymieniona profilaktycznie na nową (chyba mają jakąś wadę).
Ja miałem wcześniej m57, benzyna mi pali 1-2 litry więcej, mam 260 hp i nie mam wtrysków, turbo, dpfa,