Wpis z mikrobloga

@Forbot: omg czemu nie wiedziałem że są takie rzeczy miesiąc temu jak rozbierałem pordzewiałą huśtawkę ( _) Uszarpałem się z każdą jedną nakrętką, teraz patrzę że hydrauliczne przecinaki są za parę stówek, a mechaniczne połowę tego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 68
@Forbot: gwint na bank skasowany, trzeba mieć dobry dostęp, żeby w ogóle tego użyć, więc nie taki podręczny. Co za tym idzie, bardziej przystępna jest szlifierka kątowa.
@tr0llk0nt0:
O wiele lepszy od coli jest sok z rzepy. Jak znajdziesz jakiegoś starego mechanika, to go o to zapytaj ( )
  • Odpowiedz
@Niggalke: @Forbot: dokładnie, wydaje się być spoko, ale faktycznie żeby tego użyć trzeba mieć dobre dojście, a większość takich #!$%@? śrub zawsze jest w #!$%@? miejscu :P
  • Odpowiedz
@Niggalke: nie, dzięki, nie mam zamiaru się #!$%@?ć w wyciskanie soku z rzepy, nie da się tego przechowywać sensownie a do listy zakupów przednaprawczych nie będę dodawał zakupu rzepy na targu.
  • Odpowiedz
O wiele lepszy od coli jest sok z rzepy. Jak znajdziesz jakiegoś starego mechanika, to go o to zapytaj ( )


@Niggalke: ja czytałem, że oprócz dedykowanych środków to robotę robi płyn hamulcowy.

@Mekki: mądrego to i dobrze posłuchać.
  • Odpowiedz