Wpis z mikrobloga

@dzazzio: dopiero będzie odpalana hak serwisant przyjedzie na rozruch.

NIBE™ SPLIT AMS 10 + HK 200S/HK 200S-6 - za sama pompę udało mi się zapłacić 17k + 3k osprzęt z montażem
@ThorPL: W zasadzie jakbym musial specjalnie kotłownie budować, komin, wkład kominowy wykafelkowac ściany to chyba by mnie sporo więcej niż 17k wyszło - a tak w spiżarni ulokowałem lodoweczke
@szej: Co spowodowało że wybór padł na NIBE? Pytam z ciekawości ponieważ sam mam pompę ciepła z tym że Panasonic SDC i gdy dokonywałem wyboru to o ile przy gruntowych NIBE miało pochlebne opinie o tyle przy powietrznych nawet monter mi je odradzał do ogrzewania domu
@jaqo1989:
- kilka kilometrów ode mnie serwisant (to jest dość ważne uważam)
- kilku monterów koniec końców odradzali mi LG, Panasonic tłumacząc brakiem dedykowanego osprzętu, szybkim wejściem na rynek gdzie dotychczas zajmowali się tylko klimami. Nibe od kupy lat siedzi w pompach i maja swoje patenty z tego co się dowiedziałem
@szej: No to git ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do Panasonica to dziwne że podobno szybko wszedł na rynek bo stare pompy mają już grubo ponad 10 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Życzę żebyś by zadowolony tak samo jak ja ze swojej bo już 2 zimy za mną i sprawdza się idealnie i do grzania i do chłodzenia ( ͡° ͜ʖ
@jaqo1989: Na szczęście to nie konsole żebyśmy musieli się wykłócać co lepsze! To i to ma nam grzać budę - dzięki bardzo i życzę zadowolenia i bezawaryjność sprzętu ! ( ͡° ͜ʖ ͡°)