Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór. Najlepszym gatunkiem muzycznym okazał się rock, który miał 44.31% głosów, natomiast na 2. miejscu swoją rywalizację zakończyła muzyka klasyczna, ktora miała 55.69% głosów. A już jutro wykreślanka uniwersów, które przeszły do masowej kultury. Napiszcie co chcielibyście zobaczyć, oczywiście oprócz Harrego Pottera, Gwiezdnych Wojen i Władcy Pierścienia.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
Pobierz oba-manigger - Dobry wieczór. Najlepszym gatunkiem muzycznym okazał się rock, który m...
źródło: comment_KJrwuKGCuvEitSTFV0lj3FX1FUvhO1aq.jpg
  • 63
@oba-manigger: Teraz pytanie, czy powinny to być uniwersa zbliżone do SciFi czy każde możliwe, bo jak porównać Pokemon do Star Treka czy innego MCU... To samo z jakimś Warhammerem i Falloutem czy innym Metro... mnożyć można dość długo, ale przydałoby się, żeby ankieta była bardziej... hermetyczna? Wtedy głosowanie na NAJGORSZY "pick" miałoby dużo większy sens.
@oba-manigger: zrob teraz glosowanie na odwrót. Zaglosuj na najlepszy gatunek muzyczny. Lista bardzo mocno by sie zmiksowala. Uswiadomilen to sobie przy glosowaniu na zupy jak flaki odpadly pierwsze. Jakbys zrovil glosowanie na ulubiony Polski klub pilkarski to wygrala by Legia. Ale gdybys zrobil wykreslanke to jako 1 by odpadla
@amperrowwer ja słucham. W zależności od nastroju są to różne rodzaje muzyki od goa, psy, ambient, przez rock, metal (raczej ten cięższy), z lekkimi zakosami na "nordycki folk" (ciężko mi np Vardruna zaszufladkować) po np Tomaso Albioni (Adiago G moll - szerzej znane jako "ten dziwny mix Tiesto"). Na pewno nie zniżam się do country i disco polo, na te gatunki jestem wręcz uczulony podobnie jak na głupotę (też kicham).
Więc wiesz,