Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kolorofon: człowiek, który nie napisał żadnego kłamstwa (udowodnione) o A, jest mało wiarygodny bo nie napisał nic o B.
Chodzi mi jedynie o nomenklaturę - nie masz podstaw do nazywania Sumlinskiego "malo wiarygodnym" bo nigdy nie skłamał. "Stronniczy" już prędzej (chociaż w ostatnich wywiadach jedzie również po PIS).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Szpeju: on się niczego nie nauczył w tym pierdlu. Biegał se wcześniej po mieście,.robił se te swoje interesy i nikt mu nic nie robił. Potem poczuł się gwiazdą i zaczął nagrywać filmiki, w którym m.in. wyzywał Jarka od karaczanów itd. no i nagle wyroki przestały był uniewinniające i pan zbysio poszedł w pasiaki, a w ZK był traktowany jak więzień szczególnie niebezpieczny. Wyskakuje na wolność i pierwsze co robi to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kolorofon: jak może być mało wiarygodny ktoś kto nigdy nie skłamał? Wiem, teraz poleciałem, ale generalnie do tego się to sprowadza - "wiarygodny" = godny zaufania. Dla mnie osoba, która kosztem własnego życia, rodziny, spokoju, przeciwstawia się władzy i ujawnia miliardowe przekręty Komorowskiego, Tuska, WSI itp. i robi to rzetelnie i opierając się na faktach, jest osobą godną zaufania (przynajmniej w zakresie jego działań).
Wróciłem do Twojego pierwszego komentarza i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MolestaEwnement: @kolorofon: wiem, że tak brzmie, ale nie jestem fanatykiem Sumlińskiego. Jednak przemawia do mnie fakt, że wygrał kilkadziesiąt procesów sądowych odnoszących się do jego książek (i to w czasach panowania PO), ani Komorowaki ani Tusk nie wytoczyli mu procesu (gdzie Komor mógł nawet w trybie wyborczym). To są fakty jakie stawiają w moich oczach Pana Wojciecha jako tego, który mówi prawdę. Sprawa plagiatu - są wyroki? Dowody
  • Odpowiedz
@MolestaEwnement nie, tego nie napisałem, to Twoje słowa. Wygoogluj sobie temat bo warto. Mam sporo szacunku do chłopa ale nie jest aż taki kryształowy jakby Ci się mogło wydawać po lekturze jego książek.
  • Odpowiedz
@golip: było gdzieś znalezisko z pokazaniem treści "ksiazki Sumlinskiego" oraz znanych kryminałow. To było slowo w slowo kopiuj wklej, jedynie imiona bohaterów się zmieniały. To, że nie było wyroków o plagiat to kwestia, że autorzy zagranicznych (dochodowych ) kryminałów mają wywalone w jakiegoś polakiego szajbusa. Wiecej zachodu w procesie sadowym transgranicznym o plagiat niz to warte ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz