Wpis z mikrobloga

@bigos555: uważa się za "honorowego", bo nim jest, ale na pewno nie pod względem charakteru, pod jakim oddawał krew (chociaż i tak jest to większe poświęcenie, niż otrzymywane benefity). gdyby zamiast honorowego był tam "dawca pro 2000", to uważałby się za dawcę pro 2000.
  • Odpowiedz
uważa się za "honorowego


@n1c3: Jestem przekonany, że uważa się za honorowego pełną gębą a nie tylko z nadania książeczki.

gdyby zamiast honorowego był tam "dawca pro 2000"


W jakiś sposób byłoby to uczciwe jakbyś mógł wybrać odznakę, książeczkę i etos honorowego lub tylko książeczkę uprzywilejowanego i mieć możliwość korzystania z bonusów.
  • Odpowiedz
@orzelek12: i dobrze k---a. Ostatnio poszedłem do lekarza na NFZ ( nie wiem dlaczego ). Wizyta na 13. Wbijam do przychodni 12.57. Patrze kolejka na 10-12 osób. Średnia wieku 65+ grubo ponad. Pytam - dzien dobry kto z Panstwa ma wizyte na godzinę przed 13. I k---a spotkał mnie niespodziewany diss. Panie tu wchodzimy po kolei tak jak przyszlismy. Mówię że na godziny umawiają. Loża emerytów paczy na siebie co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryptonim_Janusz: ale co konkretnie, bo nie wiem o co pytasz :p ? Ilość oddanej krwi? Z tego co mi wiadomo to nie istnieje jedna wspólna baza, więc każde rckik ma swoją bazę - jak oddajesz w jednym to nie ma problemu żeby podsumować, ale jak oddawałeś w kilku różnych to trzeba się przejść po wszystkich. Dlatego książeczka była wygodna - po oddaniu od razu wbijają pieczątkę i gdzie byś się
  • Odpowiedz
Oddawanie krwi '95:

1. Oddajesz krew


Oddawanie krwi '19:

1. Oddajesz krew

2. Tworzysz nienachalnie atencyjny wpis: "No hej mireczki, patrzcie, w końcu odebrałem legitymację Zasłużonego"
  • Odpowiedz
Ale czy w tym wypadku mógłbym wejść cały na biało i się "wepchnąć"?


@radar42: no to chyba tak, bo to jest przypadek wlasnie zapisu w dniu udzielenia swiadczenia :)
  • Odpowiedz