Wpis z mikrobloga

To jest życie #!$%@?! Do szkoły z mamą i tatą suvem czy tam krosołwerem w full opcji, szkoła kameralna, kilka osób na krzyż, nikt nie zaczepia, nie kradnie i nie bije. Nie ma #!$%@? starego, patusów w szkole, no żyć nie umierać. Jak oczami wyobraźni widzę jak mogło by wyglądać moje życie przy prawidłowych warunkach do rozwoju to aż ręce opadają.... Tak mi #!$%@? przykro :/

Za kilka lat ta młoda, dynamiczna dziewczyna wejdzie na wykop i napisze "powiem wam przegrywy jak wygląda życie: ludzie generalnie są mili [...]

#przegryw #szkola
LajfIsBjutiful - To jest życie #!$%@?! Do szkoły z mamą i tatą suvem czy tam krosołwe...
  • 39
@LajfIsBjutiful:

Nic Ci nie powiem, bo niby co miałbym Ci powiedzieć? Ja dojeżdżałem do szkoły PKSem 10km, bo przez rejonizację musiałem dojeżdżać do szkoły-molocha, do której chodziła cała okoliczna patologia z byłych PGRów i wioch zabitych deskami. Z mojej byłej klasy łącznie ze mną jedynie 2 inne osoby na 30 nie siedzą lub nie siedziały w zakładzie karnym.

A co do samochodu, to ja po prostu oceniam obiektywny fakt, to auto
@LajfIsBjutiful: Moja siora ogląda Lenkę. Generalnie starzy każda aktywność z dzieciakami reżyserują i układają pod film. Dzieci już #!$%@? maja #!$%@? do głowy bo znają tylko takie życie. Oczywiście starzy #!$%@? wszystkie trendy od dużych youtuberów i przekładają je na dziecięce potrzeby. Challenge srendże, brakuje tylko lizania kosza na śmieci za 10 tysięcy. Sam bym chciał zarabiać takie pieniądze, ale nie kosztem swoich dzieci.