Wpis z mikrobloga

290 na zegarze a on jedną ręka manewruje za Sutilem a zaraz w zakręcie go wyprzedza od zewnętrznej zostawiając mu dość miejsca aby się obaj zmieścili czego hamilton na początku wyścigu już nie zrobił i zakończył sobie wyścig przed czasem. Eh #!$%@?... Hamilton miał oczywiście 100% racji mówiąc, że to jeden z najbardziej utalentowanych kierowców F1. Co bym tu jeszcze dodał, jego magiczny overtake Buttona z Walencji czy magic lap z Suzuki. Eh kurła kiedyś to było. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Swoją drogą niedługo będę robił filmik z jego najlepszych akcji, trzeba będzie pszeszperać archiwa F1.
#f1
Pobierz
źródło: comment_50hWCygUE3osYbxEjmyKjs4u8NXYyZ6Y.jpg
  • 32
@Gusmag: Chronologicznie to wg. mnie będzie tak: 1. Wyprzedzenie Massy w debiucie 2. Start do GP Włoch 2006 i pierwsze podium. 3. Walka z Massą na ostatnim okrążeniu GP Japonii 2007. 4. Pierwszy rząd w Australii 2008 5. Drugie miejsce w Malezji 6. PP Bahrajn 7. Świetny wyścig w Monako 8. Zwycięstwo w Kanadzie 9. Start do GP Japonii 2008 10.Start do GP Australii 2010 i podium 11. Manewr #!$%@? obu
@szczypczalke: możesz opisać o co chodzi z akcją 11.? Januszf1 here i tej sytuacji nie znam

@crespo: >Nie zapomnij dodać jak wyruchał reszte przy wyjeździe z pit lane, to moja ulubiona akcja RK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jest gdzieś na youtube? Co to za akcja?
@becyklon @Merkowsky jeżeli mnie pamięć nie myli to było na Spa? tak, że była to ostatnia szansa na szybkie kółko w kwalach, wszystkie bolidy wyjechały z garaży, ustawily się na pitlane w rządku jeden za drugim w oczekiwaniu na zielone światło. A Kubica cyk o jechał ich wszystkich z prawej strony, ustawił się obok bolidu który był pierwszy pod światłami i po zapaleniu się zielonego ogieeeeen xD w następnym sezonie po tej
@becyklon: @Merkowsky: Na szybko z youtube, pewnie gdzieś jest lepsza i dłuższa wersja: https://www.youtube.com/watch?v=6TP-WuTXt4U

Co do samej akcji to kwalifikacje były deszczowe i chaotyczne. Kilku czołowych kierowców odpadło już w Q1 bo nie zdążyli zrobić czasu przed pogorszeniem warunków. W Q3 Kubica i reszta widoczna w kolejce chciała wyjechać i szybko zrobić czas bo warunki nadal się pogarszały dlatego ustawili się przy wyjeździe czekając na zielone światło. Kubica wiedział, że