Wpis z mikrobloga

Tldr - narzekania mirka i singielki są beznadziejne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja jebię, jak #!$%@?ą mnie dziewczyny które nie mogą zaakceptować faceta taki jaki jest i robią problem bo jesteś za mało szarmancki albo uroily sobie ze masz się zachowywać jak aktor, w marynarce chodzić po bułki i rozkręcać własny biznes jednocześnie będąc prawnikiem bo ona już kończy medycynę (za która zapłacili starzy i kupili jej dom) zamieniając całe spotkanie/randkę w jakiś sztywny egzamin (za każdym #!$%@? razem) ale no jesteś przegrywem bo nie masz jeszcze chaty na kredyt ani drogiego samochodu w wieku 20+. Ja piehdole kiedy te (pozornie wykształcone, tak naprawdę tępe idiotki) wymrą i przestaną zaśmiecać rynek matrymonialny. Gdzie są normalne dziewczyny bez kija w dupie z którymi można iść do gownianej knajpy i pośmiać się z tego ze to był #!$%@? pomysł na pierwsza randkę.

Niektóre myślą o sobie ze takie właśnie są, ze gdybys zaprosił ją do #!$%@? knajpy to będzie zabawnie i romantycznie (jak w filmie hihihi) a tak naprawdę zrobiłaby minę jak srający kot i zacznie narzekać ze tak nie wypada, ze tu śmierdzi, ze mały wybor jedzenia, ze ona w swoim filmie w głowie wymyśliła to sobie inaczej, i inne #!$%@? ceregiele. Nie chodzi o to ze wyglądam jak bezdomny i wymagam supermodelki bo ani jedno ani drugie nie jest prawdą, ale u takich rozwydrzonych #!$%@? wszystko musisz robić pod linijkę, kiedyś mnie to wpędzało w poczucie winy ze jestem nieogarem, ale teraz wiem ze jestem po prostu sobą i #!$%@? mnie tylko marnowanie mojego czasu przez takie instagramowe cipska bo nigdy nie wiesz kiedy na taką trafisz. Ehh ja nie wiem jak to jest ze kumple maja farta do #!$%@? dziewczyn spod remizy które się okazują aniołami do których wracasz z ulgą do domu, a ja przyciągam same ameby. Jak dobrze ze nie muszę urodzić dziecka do 30 więc mogę sobie odpuścić na jakiś czas randkowanie które jest gorsze od rozmowy o prace ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz możecie zacząć pisać ze to moja wina i ze muszę nad sobą pracować xdd #madrosciwykopu (meanwhile nieogarnięte sebixy wyrywają fajne mądre i inteligentne dziewczyny po czym ruchają inną i nie doceniają tego co mają)

#gorzkiezale #gownowpis #rozowepaski #przegryw #podrywajzwykopem #zalesie
uwielbiamnalesniki - Tldr - narzekania mirka i singielki są beznadziejne ( ͡° ͜ʖ ͡°) ...

źródło: comment_tPCqmJiFU02paog9iZQhlg4Hbxxmwqvx.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@uwielbiamnalesniki: moja kierowniczka to np ładna i singielka, ale jak się ją bliżej pozna to ma napady histerii i jak do tego dojdzie niskie libido to ja się nie dziwię, że chłopa nie ma. Dom to ma być oaza spokoju, a nie wieczne wycie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz