Wpis z mikrobloga

Kiedyś pod jednym z wpisów, zapytałem robiąca tutaj sobie marketing firmę savio o to, czy są kolejnym importerem sprzętu z CN z naklejonym tylko swoim logo. Wyparli się, twierdząc - że to oni tworzą ten sprzęt, oraz zlecają produkcje pod ich specyfikacje. xD

Przecież tutaj jest identyczna sytuacja jak w przypadku innych firm ściągających kontenery sprzętu z chin, z naklejonym swoim logotypem. Będąc w markecie widzę czajnik elektryczny firmy Esperanza, a obok stoi czajnik firmy Manta, wyglądają 1:1 i mają parametry techniczne 1:1, jedyna różnica to logotyp.

Jak savio twierdzi, że sprzęt produkują pod ich sprecyzowane zamówienie, skoro na rynku już wcześniej był głośnik innego sprowadzacza kontenerów - hykker (ten biedronkowy sprzęt) , który jest identyczny jak super głośniczek o określonej przez dystrybutora specyfikacji na zamówienie od savio?

https://www.hykker.com/sprzet-rtv/glosnik-tekstylny-new-retro/

https://www.savio.net.pl/produkt/bezprzewodowy-glosnik-bluetooth-bs-011/

Celowo kilka wpisów przeczytałem, zawsze podkreślacie, że nie ukrywacie "że produkcja jest zlecana firmom z PRV, ale POD WASZE WYŚRUBOWANE WYMAGANIA I OKRESLONA PRZEZ WAS SPECYFIKACJE". :D guzik prawda, ten sam sprzęt z innym logotypem.

Po co się tak wypierać.

#afera
#savio
@SAVIO_multimedia:
ravau - Kiedyś pod jednym z wpisów, zapytałem robiąca tutaj sobie marketing firmę sav...

źródło: comment_F6sIK8994zXpe8iJxUV5BHFJVuv5N58Y.jpg

Pobierz
  • 168
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ravau: Ale w czym problem? Normalna praktyka. Taki janusz nie wie co to aliexpress czy nawet nie potrafi internetu to jest szczęśliwy, że ktoś importuje i branduje.
  • Odpowiedz
i się właśnie zastanawiałem czemu tylu Mirków rzuca sie na testy produktow savio,


@Inguz: Niektórzy z Mirków własną matkę sprzedaliby za 5zł z #rozdajo, byle dostać tylko jakiś szajs za darmo z jakiegokolwiek rozdawnictwa i możliwość testowania badziew-sprzętu. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Przy okazji też potrafią odwalić niezły szajs przy tym.
  • Odpowiedz
@far_away: czytasz wątek?
W tym, że oni chcą być premium, elitarni, niewieadomo jakie laboratorium, produkt pod ich wymagania, specyfikacja ich, itd... XD

W tym problem, że sprzedają chińczyka wartego 3$ za 60zl naklejając swoje logo, a kłamią w żywe oczy, jaki to nie wyselekcjonowany sprzęt wg ich projektu.
  • Odpowiedz
@ravau:
Ale istnieje przecież możliwość, że to te tańsze słuchawki są skopiowane z tych droższych, to znaczy firma Savio, rzeczywiście zleciła budowę lepszych słuchawek, a Chińczyk skopiował projekt Savio i włożył do środka tańczą i gorszą elektronikę, dzięki czemu mógł zejść z ceny.

Poza tym na zdjęciu widać tylko wygląd, nie wiadomo co jest w środku albo jakie są parametry techniczne.

Masz jakieś porównanie parametrów technicznych? Przykładowo jednym z droższych
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ravau: pocisnalem im to samo, to wyslali mi podkladke do testow. Różnica pomiędzy ich, a od genesis to 0.5mm grubosci i 5cm dlugosci. Kolega to dostał ode mnie to #!$%@?, bo smierdzi w #!$%@? tanią gumą
  • Odpowiedz
  • 1
Niestety wątpię że firma savio odpowie w temacie bo każda ich odpowiedź to byłoby samobójstwo i strzał w stopę.
  • Odpowiedz
@Avil: @Avil:NIEkoniecznie to muszą być te same słuchawki. Serio. Obudowa to jedno a kabel i elektronika w środku to drugie. W chinach kupisz pełno podróbek, które wyglądają tak samo jak oryginalne a mimo wszystko nie są takie same. Zamówienie na zlecenie może zakładać lepsze wkładke i kontrole jakości. Chiński noname przestanie działać po 2 miesiącach, a te mogą działać znacznie dłużej, mimo, że wyglądają tak samo.
  • Odpowiedz