Wpis z mikrobloga

Kiedyś pod jednym z wpisów, zapytałem robiąca tutaj sobie marketing firmę savio o to, czy są kolejnym importerem sprzętu z CN z naklejonym tylko swoim logo. Wyparli się, twierdząc - że to oni tworzą ten sprzęt, oraz zlecają produkcje pod ich specyfikacje. xD

Przecież tutaj jest identyczna sytuacja jak w przypadku innych firm ściągających kontenery sprzętu z chin, z naklejonym swoim logotypem. Będąc w markecie widzę czajnik elektryczny firmy Esperanza, a obok stoi czajnik firmy Manta, wyglądają 1:1 i mają parametry techniczne 1:1, jedyna różnica to logotyp.

Jak savio twierdzi, że sprzęt produkują pod ich sprecyzowane zamówienie, skoro na rynku już wcześniej był głośnik innego sprowadzacza kontenerów - hykker (ten biedronkowy sprzęt) , który jest identyczny jak super głośniczek o określonej przez dystrybutora specyfikacji na zamówienie od savio?

https://www.hykker.com/sprzet-rtv/glosnik-tekstylny-new-retro/

https://www.savio.net.pl/produkt/bezprzewodowy-glosnik-bluetooth-bs-011/

Celowo kilka wpisów przeczytałem, zawsze podkreślacie, że nie ukrywacie "że produkcja jest zlecana firmom z PRV, ale POD WASZE WYŚRUBOWANE WYMAGANIA I OKRESLONA PRZEZ WAS SPECYFIKACJE". :D guzik prawda, ten sam sprzęt z innym logotypem.

Po co się tak wypierać.

#afera
#savio
@SAVIO_multimedia:
ravau - Kiedyś pod jednym z wpisów, zapytałem robiąca tutaj sobie marketing firmę sav...

źródło: comment_F6sIK8994zXpe8iJxUV5BHFJVuv5N58Y.jpg

Pobierz
  • 168
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@ravau: Nie chce ich tam jakoś super bronić, ale coś kojarzę że oni mówili iż część produktów sprowadzają, a część niby sami projektują itd.

Choć mogę się mylić, śledzę sobie to z ciekawości ale nie za dokładnie czytam.
  • Odpowiedz
Przecież tutaj jest identyczna sytuacja jak w przypadku innych firm ściągających kontenery sprzętu z chin, z naklejonym swoim logotypem. Będąc w markecie widzę czajnik elektryczny firmy Esperanza, a obok stoi czajnik firmy Manta, wyglądają 1:1 i mają parametry techniczne 1:


@ravau: pracowalem w "branzy", robilem zakupy w chinach i brandowalem te smieszna tandete. Tlumaczenia firmy Savio sa dokladnie takimi samymi tlumaczeniami jak kazdego z tych prodcuentow. No bo co maja
  • Odpowiedz
@ravau: Co bardziej ogarnięci wiedzą, że każdy p0laczek z gotówką może sobie sprowadzać gówno z chin i sprzedawać u nas i nie będą lecieli na to jak psy do kiełbasy xd
  • Odpowiedz
@Avil: o kurde, przykład z słuchawkami jeszcze bardziej dobijający xD cena X3 za taki produkt, jak produkcja to góra pewnie 9zl.

Jeszcze nawet grafik idzie na łatwiznę, bo kopiuje zdjęcia produktów i tylko polskie napisy + ich logotyp dodaje xD

Już widzę tą jakość wyselekcjonowana w słuchawkach za 15zl xD
  • Odpowiedz
@guest: nie mam parcia na główną, masz moje błogosławieństwo, dodawaj znalezisko :)

Możesz też użyć przykładu kolegi @Avil i screeny słuchawek dodać xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 94
@chyzostopy: @ravau: Potwierdzam, również pracowałem w firmie co ściąga rzeczy z Chin i się właśnie zastanawiałem czemu tylu Mirków rzuca sie na testy produktow savio, widzę np. te rozdzielacze usb na gniazdko samochodowe i myślę "kurczę, przecież to samo u nas w firmie ściągali".
Toż to sama chińszczyzna jest, myślałem, że wszyscy którzy widzieli produkty savio, które pokazywali, wiedzą, że to z Chin wszystko zamowione z ich logiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@guest: nie mam parcia na główną, masz moje błogosławieństwo, dodawaj znalezisko :)


Możesz też użyć przykładu kolegi @Avil i screeny słuchawek dodać xD

@ravau: Jak już kopiować, to koleżanki* ;)
  • Odpowiedz
@Inguz: szkoda, że oni chcą na siłę zbudować otoczkę "wyjątkowości", jaka to selekcję robią, jak PRC na ich zlecenie i wg ich specyfikacji produkuje dla nich towary... a potem wychodzą takie kwiatki jak z głośnikiem którego kupiłem na wyprzedaży w biedrze za 12zl xD czy tymi słuchawkami z Aliexpress za 15zl które sami sprzedają po dołożeniu logo za 60zl.

Kilka osób napala się "na testy", bo po recenzji tą chińszczyzna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ravau: Ale to działa, takich postów już było kilka. A co chwila ludzie się chwała że mają paczkę do odbioru z ich sprzętem.

Ba nawet często ich dość mocno bronią. A te słuchawki to piękny argument.

Cuda może zdziałać rozdawanie sprzętu :).
  • Odpowiedz