Wpis z mikrobloga

Kiedyś pod jednym z wpisów, zapytałem robiąca tutaj sobie marketing firmę savio o to, czy są kolejnym importerem sprzętu z CN z naklejonym tylko swoim logo. Wyparli się, twierdząc - że to oni tworzą ten sprzęt, oraz zlecają produkcje pod ich specyfikacje. xD

Przecież tutaj jest identyczna sytuacja jak w przypadku innych firm ściągających kontenery sprzętu z chin, z naklejonym swoim logotypem. Będąc w markecie widzę czajnik elektryczny firmy Esperanza, a obok stoi czajnik firmy Manta, wyglądają 1:1 i mają parametry techniczne 1:1, jedyna różnica to logotyp.

Jak savio twierdzi, że sprzęt produkują pod ich sprecyzowane zamówienie, skoro na rynku już wcześniej był głośnik innego sprowadzacza kontenerów - hykker (ten biedronkowy sprzęt) , który jest identyczny jak super głośniczek o określonej przez dystrybutora specyfikacji na zamówienie od savio?

https://www.hykker.com/sprzet-rtv/glosnik-tekstylny-new-retro/

https://www.savio.net.pl/produkt/bezprzewodowy-glosnik-bluetooth-bs-011/

Celowo kilka wpisów przeczytałem, zawsze podkreślacie, że nie ukrywacie "że produkcja jest zlecana firmom z PRV, ale POD WASZE WYŚRUBOWANE WYMAGANIA I OKRESLONA PRZEZ WAS SPECYFIKACJE". :D guzik prawda, ten sam sprzęt z innym logotypem.

Po co się tak wypierać.

#afera
#savio
@SAVIO_multimedia:
ravau - Kiedyś pod jednym z wpisów, zapytałem robiąca tutaj sobie marketing firmę sav...

źródło: comment_F6sIK8994zXpe8iJxUV5BHFJVuv5N58Y.jpg

Pobierz
  • 168
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@devones: każdy produkt to rebrand, za małym graczem są, by ktoś robił dla nich spec inna niż dla pozostałych.

Jest opcja, że zamówią partie towaru z innym materiałem tekstylnym, czy kolorem plastiku, ale nic więcej. :)


@ravau: Ale ja o tym doskonale wiem niestety @SAVIO_multimedia napisało:

Produkcja akcesoriów
  • Odpowiedz
@bartosz-bartosz: do czego bijesz? Niczego się nie spodziewałem, ale nie lubię "magii marketingu", magicznych garnków za 5000 jak i sprzętu komputerowego z wyselekcjonowanej elektroniki, pod specjalne specyfikację xD gdzie okazuje się, że to taki sam brand jak pozostałe w PL.

Mirek @devones pyta już któryś raz, by napisali o produkcie zrobionym dla nich, pod ich wymagania z ich specyfikacja na wyłączność i ciągle jest olewamy, bo oni doskonale wiedzą,
  • Odpowiedz
Niczego się nie spodziewałem, ale nie lubię "magii marketingu", magicznych garnków za 5000 jak i sprzętu komputerowego z wyselekcjonowanej elektroniki, pod specjalne specyfikację xD


@ravau: Właśnie o to mi chodzi - gdyby nie te słowa że nie jest typowy "rebrand" - to naprawdę nie ma powodów żeby się czepiać. Ja rozumiem że można sprzedać coś z Chin, dodać logo, gwarancję i zarabiać. Do momentu jak mówimy o tym uczciwie to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SAVIO_multimedia: skonczcie się kompromitowac co to za ściema z tym starzem wiecie co ja z tym zrobię pewnie nie ale już wam mówię otóż nigdy przenigdy nie kupię nic od was oraz rzaden mój znajomy od was nic nie kupi mało tego żaden sąsiad ani nikt kułwa w promieniu 20km ode mnie nic od was nie kupi a zapytasz dlaczego otóż już ci mowie dlaczego bo nikt nie lubi oszustów
  • Odpowiedz
@Avil: Nie masz pewności co siedzi w środku dopóki nie rozkręcisz. Bardzo możliwe, że słuchawki od Savio mają te same bebechy co I7TWS ale zdarza się, że mają np. lepszej jakości głośniczki bo sobie tak zażyczyli.
  • Odpowiedz
@SAVIO_multimedia:

my również podpowiemy, jakbyśmy robili tak jak piszesz to nie moglibyśmy się chwalić współczynnikiem reklamacji na poziomie 0,45% do sprzedanego sprzętu za rok 2018.


Nie wiem kto to kupuje, ale kupując na przykład słuchawki za 15 zł które zepsułyby się po tygodniu wyrzuciłbym je a nie bawił się w reklamacje ¯\_(ツ)_/¯ Poza tym żeby droższego "produktu" pozbyć się przez niespełnienie oczekiwań nie trzeba go reklamować tylko w 14 dni
  • Odpowiedz
@devones: odpisywaliśmy Mirkowi ravau nie Tobie. Jeżeli chodzi o produkty pod nasze specyfikacje: kable, sekcja gaming, listwy zasilające, ładowarki itd.


@SAVIO_multimedia: Ok - coś tam kupię i zobaczę. Niech stracę. W takim razie na drugi raz nauczcie się udzielać odpowiednich odpowiedzi. W innej waszej odpowiedzi napisaliście że nie jest to typowy rebranding.

Na drugi raz udzielajcie odpowiedzi że owszem to jest wyłącznie kwestia zmienionego logo z chińskiego produktu poza (tutaj produkty waszej specyfikacji).
  • Odpowiedz