Wpis z mikrobloga

Gratulacje dla kretynów spod tagu #antynatalizm , teraz jeśli na przykład komuś powiem, że nie chcę mieć dzieci, to ma mnie za mizantropijnego nieudacznika, bo taki jest właśnie typowy wykopek spod tego tagu. Nie dziwię się, że w poważnym środowisku filozoficznym jesteście chłopcem do bicia.
#bekazantynatalistow
Pobierz
źródło: comment_VSCvkHCy1tnK2gWmuPRsF6hw8GtpZeUL.jpg
  • 11
@NukeOps No a wy nie macie innej wartości w życiu niż swoje poglądy pseudofilozoficzne, stąd przykładacie do tego tak wielką wagę i gardzicie tymi co myślą inaczej. Btw nie jestem natalistą więc nie wiem po ich wtrącasz do wpisu szydzącego z antynatalistów, człowiek z rigczem udowodniłby w odpowiedzi wszechmądrość antynatalistów.

@hehexdlollmao Masz obrazek, antynataliści to ci po lewej, filozofia jest po prawej. Wymysły tych po lewej można by wyczerpać w małej książeczce,
Pobierz
źródło: comment_iKcFG5SsqvZTLWstbFQEVsz7k5P3Qkz3.jpg
@hehexdlollmao: Jak każdy jest mądry to nikt nie jest mądry. Skoro każdy rozumie antynatalizm bo opiera się na logice to nie ma w nim złożoności wymaganej w filozofii. Może być czymś słusznym, ale przecież tu chodzi o to, że to za mało na filozofię. Wartość a złożoność to inna para kaloszy, i dlatego żaden zagorzały antynatalista nie dorasta do poziomu filozofa, a nawet nie porównują się, bo filozof operuje na czymś