Wpis z mikrobloga

Jak dla mnie absurd i wstyd że 30latka ze studiów 3 stopnia z Angli upomina się o ulgę w Polsce.. Na prawdę nie potrafi dorobić sobie i musiośmieszać się, że Polskie głupie śmierdzące koleje nie chcą jej starej babie uznać ulgi i nie chcą obniżyć ceny biletu o 20-30 zł na przejazd np. Pociągiem TLK. W komentarzu drugie zdjęcie
#heheszki #anglia #pkp
Pobierz Ejdolf - Jak dla mnie absurd i wstyd że 30latka ze studiów 3 stopnia z Angli upomina ...
źródło: comment_aVEkQezvBwWP9E0UKPUXq0eOo2mpGjri.jpg
  • 16
@American_Boy: To typowe wydłużanie okresu studiów w nieskończoność, bo nie ma się pomysłu na siebie. Najczęściej na gownokierunkach. Po doktoracie zrobi magistra na drugim kierunku studiów i w wieku 40 lat będzie mogła się pochwalić magistrem z trzech różnych kierunków i dwoma doktoratami. I przepracowanym jednym miesiącem, gdzieś na praktykach. Skarb pracownik xD
zauważyłem pewną prawidłowość, że znaczna część ludzi, którzy idą na doktoraty to kompletne miernoty, które nie poradziłyby sobie na normalnym rynku pracy.


@American_Boy: to jest tylko jedna strona medalu. Wielu profesorów namawia takich ludzi na doktorat, bo mają tanią siłę roboczą. Tych co wiedzą po co idą na doktorat jest niewielu bo są też często blokowani i rzuca sie im kłody pod nogi, bo konkurencja później do grantów. Mam znajomych, którzy