Wpis z mikrobloga

Wot škoda z innym znaczkiem... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kismeth: hold your horses, dają więcej ekranów, ładniejsze materiały i mocniejsze silniki
(w niektórych modelach i wersjach)

...ale poza najwyższymi modelami premium to wciąż te same blachy, ten sam kanciasty design, te same technologie produkcyjne (a w tych VAG, w tym Audi, jest nie tylko za BMW i Mercedesem, ale miejscami nawet za Hyundaiem xDDD)
@pawel_je: Chyba nie, bo nie na przykład S5 ma wydechy w końcówkach, ale tylko z jednej strony. Sądzę, że albo klienci nie chcieli syfu z wydechów, albo jako, że wydech wychodzi z jednej strony, to nie chcieli wkładać go do końcówek z jednej strony, bo dziwnie by to wyglądało w zimne dni.
Przecież równie dobrze z wydechu może lecieć szambo. Janusze Polaczky i tak będą sprowadzać je z zagranicy i krzyczeć KURŁA, PATRZTA JAKĄ KLASĘ PREMIUM SOBIE KUPIŁEM..


@Nikczemny_Pomidor: Janusza nie stać na wersję S, może za kilkanaście lat bo kosztuje 1.5-2x tyle w używce, a utrzymanie droższe i lat na karku tyle samo.
@ShortyLookMean: fakt, zapomniałem o torsenach - które w Audi też wymierają.


@bidzej: Raczej to zapomniałeś o wszystkim przy gadce o tych głupotach jak blachy jak w skodzie czy technologia wytwarzania gorsza niż Hyundai.

Pokaż no te same technologie w Skodzie. Dajmy na to hybrydową skorupę różnej jakości i sztywności stali z aluminium od zwykłego po odlewane ciśnieniowo.

Pokaż w Skodzie odlewane przednie i tylne kielichy z aluminium. Pokaż w Skodzie
Pobierz kupkesobieciagne - > @ShortyLookMean: fakt, zapomniałem o torsenach - które w Audi te...
źródło: comment_Uq31Azl06t04izrVn9guMUimb9VjWNhe.jpg