Wpis z mikrobloga

bo pisanie czegoś takiego coś zmieni xD


@n1c3 Przecież przed chwilą pisałeś, że lepiej się modlić o "#!$%@? wszystkich po równo". Zdecyduj się co Cię boli.
@n1c3: Smutnym trzeba być Człowiekiem, żeby siedzieć na wypoku i ludzi poznających świat, od „#!$%@?ów” wyzywać.
@petedendo: Mogę się mylić (nie znam Japońskiego) ale w Japonii popularny jest buddyzm, więc niekoniecznie muszą być tu jakiekolwiek „bożki”.
@oba-manigger: No, to teraz jeśli wygra PiS – obrażam się na Dalajlamę!!!
przecież ja o tym wiem, ale lepiej już prosić o #!$%@? wszystkich 5 partii.


@n1c3: Wróćmy do średniej europejskiej cywilizacji a potem rozjebujmy to co jest. Bo w tej chwili na miejscu 5 #!$%@? partii może pojawić się coś jeszcze gorszego
@sredni_szu: @Tarec: czy naprawdę tak trudno zrozumieć, o co mi chodzi? jeżeli ktoś chciałby już wysyłać karteczki do "nadprzyrodzonych mocy", to może lepiej, jakby poprosił o dobro dla jego państwa i pokój na świecie, a nie, żeby nie wygrało "wstawnazwępartiipolitycznej". a jeżeli ktoś prosi o tą jedną rzecz, to po prostu jest fanatykiem politycznym - i sami dobrze o tym wiecie.
@n1c3: @oba-manigger: i reszta: Japończycy w takich miejscach dają przeróżne karteczki: wyleczyć się z raka, zdać egzamin, znaleźć dziewczynę, znaleźć pracę, zaruchać itd. itd. Od poważnych próśb do śmieszków, więc szczerze nie wiem o co jest tutaj taki ból dupy ¯\_(ツ)_/¯