Wpis z mikrobloga

Handlarze samochodami to jest c--j, prawdziwa patologia jest z handlem częściami. Nie mówię tu o szrotach ale o handlarzach z allegro czy olx. Po szrotach u mnie nie ma lampy do mojego auta, więc zostaje olx czy allegro. Szukam lampy i dzwonię, do jednego do drugiego do piątego. I tak jeżdżę od jednego do kolejnego bo wszyscy przez telefon zapewniali że lampa ok, wszystkie zaczepy, regulacja działa itp. c---a. Ani jedna się nie nadaje do montażu, po c--j kłamać? Na xo oni liczą?
#zalesie #motoryzacja #januszebiznesu #olx #januszeolx
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@droid43210: hieny z allegro to patusy gorsze od budowalnki. Mowilem to wiele razy tu i bede powtarzac bez konca do momentu jak sie temat nie zmieni. Juz tu pisalem kiedys. Ostatnio mi menda wyslala takiego amora i twierdzil ze wszystko jest ok, a rdza jest powierzchowna i to tylko nalot.

Siadam raz na jakis czas i wystawiam hurtem negatywy. Ale sie boldupia. Telefony co ni byly odbierane nagle same dzwonia
bigger - @droid43210: hieny z allegro to patusy gorsze od budowalnki. Mowilem to wiel...

źródło: comment_WY7cGRiiBMUFkfwhQwPUCgIQEr2HWLoY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@CzeXD: ale pytasz się gościa czy lampa ma wszystkie zaczepy i sprawną regulację, a na miejscu okazuje się że c--j bo odbłyśniki p------------e, a zaczepy z 3 są albo 2 albo 1. To czyste k------o przecież
  • Odpowiedz
Tak od siebie dodam tylko jeszcze jeden rodzaj januszerki, to jest ukrywanie faktu że części są z anglika. Mówię o takich, które nie nadają się do użytku w PL, np. lampy, lusterka, często fotele (trzeba kombinować z przekładaniem stelaży itp). Oczywiście w nagłówku nie ma (bo bym nie kliknął na angola), w samym ogłoszeniu dopiero na końcu, drobnym drukiem że to angol (°°
  • Odpowiedz