Wpis z mikrobloga

Emmm... Nie chcę już tak spamować ale szykuje się imba po raz kolejny. Teraz się złażą jacyś goście do nowych turystów i już za ścianą mam krzyki "oOOOooooo eeeelllooooo". Wydawało mi się że właścicielka pouczyła ich specjalnie że mają być cicho, a tymczasem turyści swoje. Właśnie ze trzy osoby też wyszły i gość idąc drze ryja, normalnie drze ryja rozmawiając przez telefon. Normalnie combo.
12.09, 13.09, 14.09 - Węgrzy (nie Włosi jednak), ale dało się ich uciszyć zwracając uwagę,
15.09 - ci sami Węgrzy, sprowadzili sobie dziewczynę, cała noc harców i hałasów olali wszelkie upomnienia, kontakt z właścicielką ale olała, zasnąłem o 5,
16.09 - dokładnie ta sama akcja z tą samą dziewczyną, wezwałem policję o 3 udało się wywalczyć ciszę, zasnąłem o 4 i musiałem wstać do roboty rano (wstałem o 9, praca z domu),
17.09 - było dwóch typów w garniakach, cisza i spokój, dało się wyspać,
18.09 - o 1 w nocy sprowadzili się turyści tylko na noc, łazili po klatce, wychodzili/wchodzili do lokalu trzaskając drzwiami od 1 do 5 nad ranem, spałem 2,5h od 22:30 do 1:00 (specjalnie się położyłem żeby odespać ¯\_(ツ)_/¯)
dzisiaj zapowiada się znowu głośno, wyszli co znaczy że wrócą w nocy.

I żeby nie być gołosłownym w tych wpisach obrobię filmik z akcji na początku roku, plus plik dźwiękowy wyjców z lokalu pode mną wrzucę. Gdzieś po 16:00 #pdk. Ofc, jak wybluruję ich facjaty a jeszcze nie wiem jak to szybko zrobić.

#warszawa #airbnbtorak #bookingcomtorak #wynajemkrotkoterminowytorak #wynajemkrotkoterminowy #bookingcom #wynajem #turystyka #zaklocanieciszynocnej #zaklocaniespokoju
  • 6
@BajerOp: mam problem ze snem tylko jak mnie ktoś z głebokiego wybudzi trzaśnieciem drzwiami, tak to spię i zasypiam bez problemów.
@advert: stare budownictwo, tak gdzieś lata 50te, cienka ściana pomiedzy moją sypialnia a ich kuchnia, i cienki strop bo słyszę wszystko co pode mna i nade mną się dzieje.
@Jasak: Zawsze chwalę stare budownictwo, kompletna cisza w mieszkaniu, dużo gorzej jest w nowszych ale słyszę tylko krzyki i szuranie meblami. Już dawno wyprowadziłbym się z mieszkania w którym aktualnie mieszkasz.
@dinor913: jestem w trakcie, ale zajmie mi to jeszcze kilka miesięcy. Póki co aktywnie szukam wszelkich sposobów walki z tym zjawiskiem. Pokuszę się o wrzucenie dłuższego posta z linkami, i całą wiedzą jaką zgromadziłem...