Wpis z mikrobloga

W jakim temacie ma racje?


@insomnia_: Gliński: "Teza jest czysto propagandowa. Nie będę już mówił, kto jest właścicielem tego medium. Ma interes w tym, żeby podważać sensowność działań polskiego państwa. Trudno jest mi to komentować. Wszystkie poważne kraje na świecie walczą o swój wizerunek, walczą o swoją pozycję, bo rywalizacja jest bardzo ostra."
  • Odpowiedz
Gliński ma racje


@Thorkill: Nie ma.

Widać że poszło zlecenie na PFN po tym jak wykupili te artykuły na 1 września we wszystkich najważniejszych gazetach na
  • Odpowiedz
Wszystkie poważne kraje na świecie walczą o swój wizerunek, walczą o swoją pozycję, bo rywalizacja jest bardzo ostra."


@Thorkill: i niechby faktycznie były jakieś poważne działania, ale póki co PFN ma na koncie szkalowanie sędziów, zakupienie łodzi, która miała brać udział w regatach i promować Polskę a stoi w porcie i teraz wydano jak się okazuję kupę kasy w social media a efektem jest 58 (liczba przykładowa) obserwujących. Serio nic
  • Odpowiedz
Ma interes w tym, żeby podważać sensowność działań polskiego państwa. Trudno jest mi to komentować. Wszystkie poważne kraje na świecie walczą o swój wizerunek, walczą o swoją pozycję, bo rywalizacja jest bardzo ostra."


@Thorkill: A jaka jest sensowność zatrudniania pseudo agencji siostry i żony człowieka powiązanego z PiS? Jaki jest płacenia grubych milionów złotych za konto na fejsie z kilkudziesięcioma followersami i zdjęciem czeskiej Pragi?

Nie ma sensu innego niz
  • Odpowiedz
Jebią mnie te przepychanki ale w onecie są ludzie z łapanki a nie ludzie po studiach w tym kierunku.


@Mistborn: bzdura. Z łąpanki to są ludzie w instytucjach zarządzanych przez PiS.
  • Odpowiedz
Jebią mnie te przepychanki ale w onecie są ludzie z łapanki a nie ludzie po studiach w tym kierunku.


@Mistborn: akurat Węglarczyk czy Stankiewicz to nie ludzie z łapanki i obydwaj mają wykształcenie w tym kierunku
  • Odpowiedz
i niechby faktycznie były jakieś poważne działania,


@Lipathor: To jest kwestia subiektywnej oceny. Ty cokolwiek zrobi rząd PiS oceniasz negatywnie, natomiast wszystko co robiło PO oceniasz pozytywnie. Z tego względu krytykujesz choć PFN zrobilło kilka dobrych akcji:
- Wykupienie artykułów na 1 września w najważniejszych gazetach na świecie
- Kampania promująca Polskę w USA z Melem Gibsonem.
To na szybko mi przyszło mi do głowy choć pewnie były jakieś inne
  • Odpowiedz
@Thorkill: nie wiem po co ten tani symetryzm, zwłaszcza że krytykowałem całą masę rzeczy robionych lub nie robionych za PO (ot choćby pierwsze z brzega uwalenie ustaw o związkach partnerskich, czy niepostawienie Ziobry przed TS), nie przypominam też sobie, żebym zabierał głos w sprawie art. na 1 września (co uważam za spoko pomysł) ale nie zmienia to faktu, że PFN w tym temacie dał dupy, nie weim czy to oni
  • Odpowiedz
na to jest pisanie jakiś pierdów o 'antypolskiej propagandzie' za poprzednich rządów


@Lipathor: To jest zwykłe przypomnienie faktów więc jeszcze raz w kontekście tych artykułów Onetu, tym razem bez kwestia żydowskiej która cie jak widzę irytuje;
1. Dawanie kasy prof. Chodakiewiczowi na udział w konferencjach historycznych, pisanie artykułów do prasy zachodniej - wielki skandal;
2. Dawanie kasy prof. Grossowi na udział w konferencjach historycznych, pisanie artykułów do prasy zachodniej -
  • Odpowiedz
natomiast wszystko co robiło PO


@Thorkill: I ZNOWU. PEŁO PEŁO PEŁO. Standardowa gadka. Ani ja, ani Lipathor nie głosujemy na PO tylko na Lewicę, także możesz odpuścić sobie te ciagłe porównywanie PiSu do PO, bo nas to kompletnie nie interesuje.

Jesteście samodzielnym bytem, z kompletnie innymi ludźmi i PiS z tego co pamiętam miało rozliczyć PEŁO. Jak widzimy - nieskutecznie.

Aktualnie od 4 lat rządzi PiS i to o nich
  • Odpowiedz
- Wykupienie artykułów na 1 września w najważniejszych gazetach na świecie


@Thorkill: Gdzie w 21. wieku ludzie mniej czytają gazety, a przeglądają internety.

- Kampania promująca Polskę w USA z Melem
  • Odpowiedz
@Thorkill: widzenie wszędzie żydów to chyba jakaś obsesja, poza tym nigdzie nie pisałem słowa pochwały o dawaniu kasy Grossowi, a jak chcieli odwdzięczyć się Chodakiewiczowi to mogli mu ufundować jakąś nagrodę a nie robić ewidentne wały
  • Odpowiedz
@dziaru: Onet jak i cały axel Springer ma obecnie największego udziałowca amerykańskiego, TVN jakiś rok temu też został przejęty przez Amerykanów, coraz więcej urojonych narracji głoszonych przez niektóre grupy przeczy faktom.
  • Odpowiedz
"choć pewnie były jakieś inne akcje."


@Goofas: Mam prawo się tym chyba nie interesować, prawda? A jak tak bardzo jesteś zainteresowany co robi PFN to masz wejdż sobie na ich konto twitterowe i zobacz.https://twitter.com/Fundacja_PFN?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor Tak pobieżnie patrząc robią też i jakieś inne rzeczy o których gazety nie informują. Czy to jest właściwie, najlepsze i czy to powinno tyle kosztować a nie mniej czy więcej - Nie mam pojęcia. Nie
  • Odpowiedz
Mam prawo się tym chyba nie interesować, prawda?


@Thorkill: Prawda. Ale przyznasz sam, że te "jakieś inne akcje" są z pewnością mniej hałaśliwe, niż słynne Bilbordy o kiełbasach i wkrętarkach...

Czy to jest właściwie, najlepsze i czy to powinno tyle kosztować a nie mniej czy więcej - Nie mam pojęcia.


Jak ja to uwielbiam - nie mam zdania, nie mam wiedzy... ALE i tak sie wypowiem
  • Odpowiedz