Wpis z mikrobloga

Kolejna nieprzespana noc. Punkt 1 w nocy stado sebastianow laduje sie do lokalu trzaskajac drzwiami, wtedy wlasnie smacznie sobie juz od 2,5h spalem. Potem cyklicznie wychodzili i wchodzili za kazdym razem trzaskajac drzwiami do 5.00.

Zastanawiam sie co robic, jeszcze jedna noc i zwariuje po prostu. Wynajac cos na juz i uciekac z wlasnego mieszkania? Przeprowadzka do mamy na czas jak ogarniam nowe mieszkanie? Praca z domu i psucie zycia turystom w jakis sposob?

#warszawa #airbnbtorak #bookingcomtorak #wynajemkrotkoterminowytorak #wynajemkrotkoterminowy #bookingcom #wynajem #turystyka #zaklocanieciszynocnej #zaklocaniespokoju
  • 9
@Jasak czytając Twoje wpisy to się włos jeży na głowie... przy Tobie stary to ja nie mam żadnego problemu chyba. Najśmieszniejsze jest to że kupiliśmy mieszkanie w starym budownictwie bo przeżywaliśmy to samo co Ty i co.... ano stare budownictwo, koleś ma stary rozeschniety parkiet albo legary i słychać każdy jego krok i skrzypienie niemiłosiernie podłogi. #!$%@? na Maxa. A Ty nie #!$%@? się w tańcu tylko 22:05 I dzwonisz na bagiety
@codi_krk: tak robie, ale to nic nie daje. Bo musiałbym odsypiać w dzień a to nie jest możliwe bo próbuję normalnie żyć i pracować. Mam starszą sąsiadkę jedną z niewielu na stale mieszkających w tym budynku, i jej też skrzypi tak podłoga że słyszę każdy krok. Ale ją traktuję jak szum i znak że żyje (co sprawia że nie wisi nade mną groza kolejnego airbnb), więc mi zupełnie nie przeszkadza. Ale
@Jasak: Kurde widziałem już kilka twoich wpisów i muszę przyznać, że ja się wkurzam jak usłyszę skrzypnięcie drzwi u sąsiadów 2 razy dziennie... Chyba bym na twoim miejscu już w psychiatryku siedział. No ale z wykopkami się nie zadziera. Na szybko sobie wyobraziłem jak to mogłoby wyglądać w filmach. Wynajmujesz to mieszkanie, instalujesz ukrytą kamerkę, zgłaszasz do airbnb - wynajmujący dostaje bana + zgłaszasz sprawę na policję. Ktoś znajomy wynajmuje mieszkanie
@odis: nie umiem w zatyczkach spać bo mocno opieram się na ucho więc mi się wpija. Dzisiaj całą noc rozmyślałem co robić, póki co kontaktowałem się z dzielnicową. Chyba do niej dzwoniła bo właścicielka dziś osobiście ugościła nowych, ALE i tak drą ryja ¯\_(ツ)_/¯
Koło 22 się dowiedzą o wysokości mandatu, bo taką dostałem też instrukcję - prosić o mandat bo pouczenia nic nie dają.